şükela:  tümü | bugün
 • link

  bu ara göz açtırılmıyor bunlara. fetöcülerin yargıyı ele geçirdiği dönemde haber bile olmuyorlardı. şimdi hak ettiklerini buluyorlar.

  darısı furkan bölükbaşına ve dün görüntülerini izlediğimiz iki velede.
 • meslektaş olduğum için beni utandıran insan müsveddesinin hak ettiği yere gelmesi durumu. aslında bana kalsa çıkarılsın vatandaşlıktan, defolsun gitsin zehirlemesin çocukları. ama var bunlardan bisürü. ama onlar yiktikca arkalarindan biz topluyoruz, zaten ilk önceliğimiz her zaman eğitim. öğretim sonra geliyor. onlar 3 kişiyi atatürk'ten soğutuyorsa biz 30 kişiye aşılıyoruz sevgiyi. hadi bakalim hodri meydan.
 • atatürk'ün kadınlara tanıdığı haklar sayesinde öğretmen olabilmiş, toplumsal hayatta kendisine yer edinmiş kişinin yaptığı hakarettir.

  atatürk'ü sevmeyen erkeği biraz anlayabilirsin de sevmeyen kadınları anlamak cidden zor
 • çözüm süreci zamanı bu tiplerle beraber adı sanı ile örgüt propagandası yapan öğretmenler falan vardı, o zaman bunlar pkk, kürdistan vs. ötekiler cumhuriyet, inönü, atatürk'ün anası, bacısı dümdüz gidiyordu. (bkz: #56638423) açılım kafa üstü gidince bu elemanlar tası tarağı topladı tüydü. bunlar daha uyanamadı.

  resmi ağızdan bu konulara net ve sert bir tepki gelmediği gibi üstüne mevzuyu körükleyecek açıklamalar vs geliyor, bunlarda gaza geliyor. o yüzden acımayın, iki dakka ayırın, gerisi ile onlar uğraşsın;

  https://www.ihbarweb.org.tr/ihbar.php?subject=8

  https://www.egm.gov.tr/sayfalar/ihbar.aspx
 • darısı "kim olduğunu biirsin sen" adlı malum şahsın başına.