şükela:  tümü | bugün
  • tık kazandırmayın. o yüzden ss'lerini ve linkini bırakacağım dediğim yayıncıdır.

aklı sıra atatürk'e ve atatürk'ün askerleri ve ideolojisinin temsilcileri olan biz türk gençlerini put, putçuluk gibi ifadelerle aşağılamaya çalışan bir yavşaktır.

cimer'e şikayetimi ilettiğim ve hiçbir karşılığını alamayacağımı bildiğim umutsuz bir çabaya sokmuştur beni.

ekran görüntüsü

link: https://www.youtube.com/…e_continue=7&v=hyvrvq3hsui

video
  • yüzlerce benzer şikayetin cezalandırılması apaçık ortadayken neden "hiçbir karşılığını alamayacağımı..." falan denmiş anlamadım.

başta bu cümle kuruluyor, cezalandırılınca "e cazalandırılacak tabi" deniyor. değişik.

yalnız bu durumda fidel castro'nun da cezalandırılması gerekir. nasılını bilmem.
  • (bkz: hakaret suç değildir) geçmiş entrylerime bakarsanız islamcı bir düşünce yapısında olmadığımı görebiliriz. bırakınız hakaret etsinler ama bize de karışmasınlar. yeri gelince biz de kendi zihniyetlerine karşı hakaret edip, eleştirebilelim. tek isteğim budur.
  • (bkz: geldi yine)
  • artık korkmayın yahu atatürk'ten, vefat etmiş birinden neden bu kadar çok korkuyorsunuz? yoksa ölmediğini mi düşünüyorsunuz? yoksa fikirlerde ve yüreklerde ölmediğini mi biliyorsunuz?
  • fidel castro'nun haklı olduğunu düşünenler küba'ya, kemalizm'i söndürmeyi düşünenlerse arabistan'a gidebilirler.
  • linke tiklamadan once dedim ki
    ya pkk li yada arapci .
    tikladim.
    arapci cikti.

ciddiye almayin sunlari. sallayin ya.
  • ayağı kokulu ümmetçilerin arap hayranlığını arşa çıkardıkları video.vatan hainliği işte böyle bir şeydir.
  • korkak adamlar gizli gizli gidip anca aklınızca karşıt yazılar yazarsınız, çünkü hamurunuz da var kahpelik, hamurunuz da var şerefsizlik, sizler allaha kul değil kula kulluk yolunu seçmişsiniz, put diye salyalar akıttığınız o adam allaha kul olmayı öğretti işte cumhuriyetin de fazileti budur.
  • her şekilde düşünce özgürlüğünü savunurum; lakin bizi daha ileriye taşıdığı müddetçe. bugün atatürk'ün putlaştırıldığı doğrudur, fakat buna yol açan bariz sebepler de var. ne kadar yanlış olursa olsun, atatürk, bugün türkiye için aydınlanmacılığın ve ilerlemeciliğin bayrağıdır, temsilidir. dikkat ederseniz atatürk'e bir hakaret veya saldırı olduğunda bizzat onun kişiliğine yapılmaz bu eylem, öyle görünse de asıl amaç onun eserlerini tahrif etmek istemidir. bu nedenle bu kişilere en ağır cezalar verilmeli, dünya devrimler tarihine ilişkin eserler okutulmalıdır.

kemalist falan değilim, ideolojik hareketlerin de aptalca olduğunu düşünüyorum. fakat karşımızdaki eşeklere karşı bir mevzi almak mühim ve zaruridir. yoksa ulus bilincini değil, insani bilincimizi yitiririz.