şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bir adet orospu çocuğu barındıran video. kurban da geliyor hazır şu hain piç kurusunu da ortadan kaldıralım. bilen, duyan varsa bu kanını siktiğim danasına beraber girebiliriz.

  https://m.facebook.com/…78511874&id=736142439868342

  üstteki video kaldırılmış. bu da yenisi;

  https://youtu.be/dmb8fjq32h4
 • (bkz: döl israfı)
 • (bkz: mağara)
 • (bkz: linç kültürü)

  git savcılığa ver niye buralarda afişe ediyosun amk. tabi insan ister bunların soyunu kurutmak ama hangi birini? gece gece sinirlendirmeyin beni.
 • ne oluyor lan bu biçimsizlere?
  provokasyondan ziyade resmen işi sulandırmaya çalışıyorlar. tiplere bak!
 • gazi mustafa kemal atatürk'ün tartışmasız liderlik yetenekleri ve hiç şüphesiz ulus bilincinin bu tarz namussuzların anlayabileceğinin çok ötesinde olduğu gerçeğinden hareketle; ilgili şahsın biran önce bulunarak, hak ettiği cezanın verilmesi gerekmektedir.. öte taraftan, videonun ifşası ''linç kültürü'' vs. değil, toplum nazarında kurucu iradenin itibarının yok edilmeye çalışılmasından başkaca bir anlam ifade etmemektedir..

  acziyetin görünür yüzü, kendi aklının alamayacağı, ataya ithaf edilen bir parçanın değiştirilerek söylenmesi ise; beyin yetersizliğinin görünür kanıtlarındandır..
 • tür: çomar sapiens

  ıq değeri: 50-70

  ortalama yaşam süresi: 65-70

  beslenme türü: makarnobur

  cinsellik güdüsü: cansız nesneler, bazı hayvanlar, kendi türüne meyil minimum.

  etkin kullanabildiği kelimeler: erdoğan, kılıçdar, atatürk, osmanlı, allah, reis, ekonomi, lobi, temmuz.
 • orrrrrrrrrrrrrrrrrrrospu çocuğunun teki. siber suçlara toplu bildirelim hallederler.
 • 2017 haziran ayında facebook'ta paylaşılmış ve muhtemelen bulunamamış bu zamana kadar .zaten bu akılla bi yıl daha yaşamamıştır.
 • pek de sonuca vamayacak girişimdir.
  anıtkabirdeki provokasyon amaçlı paylaşıma verilen tepkiden cesaret alıp bulduğunuz bütün atatürk e hakaret eden yobaz videolarını ifşa edip suç duyrusunda bulunursanız bunun ne atatürk e ne hukuka ne de anlayış açısından ilerlemeye katkısı olmaz. burada bazı ince noktalar var her şey pek eskisi gibi de değil biliyorsunuz. eskiden devlet daha askeriydi o yüzden de başkomutan atatürk e kimse bir şey diyemezdi şimdi devlet sivil ama iktidar muhafazakar fakat bu muhafazarlık bağlamında iktidarın atatürkün şahsıyla da çok sorunları yok dolayısıyla atatürkün şahsını koruma onu yüceltme yasaları da halen geçerli. yani ulu orta dikkat çekmek adına atatürk e hakaret edersen gider bir atatürk heykeline saldırırsan rahatsız edici biçimde atatürk e küfürler edersen ve bu duyulursa devlet senden davacı olur hala. ancak bu tip olaylarda ise doğrudan bireysel başvuru yoluyla hukuku etkileyebilirsin olsa olsa. yani yukarıda akadaşın belirttiği gibi gidip savcılığa sen ver madem başka türlü buradaki entry ye bakıp mahkemelerin bir bir bunları takip etmesini beklersen ooo hoo yani ülkedeki bütün yobzları sosyal platformlardan ifşa ederek mi haklarında cezai işlem yaptıtacaksın? o iş öyle olmaz çok sorun ediyorsan bunlar asla olmasınlar diyorsan git savcılığa şikayette bulun, buradan böyle olmaz.