• kardeş o zaman siktir git ülkeden.
  • kurtuluş savaşını değil de adnan menderes'in evli kadınlara sarkma maceralarını okumak isteyen cuckold sevdalısı ak-troll yazarın beyanıdır.

katılanlar da en az onun kadar cuckold dur.
  • çocuklara din ile ilgili hiçbir şeyi görmeme hakkı verirseniz neden olmasın.
  • (bkz: yallah arabistana)

edit: konunun ekonomiye geleceğini, halkın gündeminin ekonomi olduğunu anlayan yeşil topitoşlar her yerden sahte gündem pompalıyor.
  • modern ve insan gibi yaşamak yerine çağ dışı ve hayvan gibi bir hayat yaşamak isteyen insan müsveddesi hezeyanı. yaşa kardeşim, engelleyen yok. bizim gözümüze sokarsan ama o elindekini alır, çıkarttığın yere geri sokarız.
  • köpek sürüleri gibi yaşamak isteyen ve medrese tarzı eğitim isteyenlerin açtığı başlık.
  • neymiş atatürk'süz eğitimmiş... lan gavat ağa babanın 4 çocuğu amerikada okuttu işte çoluğunu çocuğunu sen de git amerikada okut. burası türkiye beğensen de beğenmesen de türkiye cumhuriyeti kuruluş tarihini dolayısıyla gazi mustafa kemal atatürk'ün ve silah arkadaşlarının ülkeyi nasıl kurup imar ettiğini s*ke s*ke sen de çoluğun çocuğun da s*ke s*ke öğrenecek.
  • “2020 yılındaki dünya gerçeklerini görebilen, bilime ve özgür düşünmeye açık bir eğitim sistemi üzerinden şekillenmelidir.”

bunu yapmak için öncelikle zorunlu din dersi kaldırılmalıdır. yerine felsefe ve etik dersleri koyulmalıdır.
  • olması imkansız haktır. çünkü varsayalım atatürksüz bir eğitim hakkı olsa o bile atatürk sayesinde var olacaktı. ama hiçbir zaman olmayacak.
    kudurun.
hesabın var mı? giriş yap