• mazoşist, başkalarının boyunduruğu altında yaşamak isteyen, düşünce ve idraktan yoksun, vatanının ve halkının sömürülerek yaşamını idame ettrimesini isteyen, bilgiden ve kültürden yoksun ve herkesin dilediği inancı yaşamasına izin vermeyen örümcek kafalılar tarafından yönetilen bir memleket isteyen herkes çok rahatça nefret edebilir. anlarım bak bunu.
  • hasta bir devletin son nefeslerini verdiğini düşünerek akbaba gibi topraklarına konup kafasına göre bölüp parçalamış, vatanına ,dinine, namusuna hertürlü taciz ve tecavüzü yapmışken ve dahi böyle devam edeceğini düşünürken elinize vermesi.
    (bkz: fransızlar) (bkz: ingilizler) (bkz: yunanlılar) (bkz: ermeniler) (bkz: rumlar) ve hatta (bkz: amerikalılar)
  • hayatını adadığı milletin içinde yaşayan, çok yanlış insanları ortadan kaldırmaması.
  • trend olmasıdır. bilip bilmeden konuşup duran ve kendini aydın olarak tanıtmaya başlamış olan eski meczup yeni demokrasi savaşçıları tarafından trend haline getirilmiştir.
    george orwell ın 1984 romanındaki gibi paradigmaların ters çevrildiğini ve iyinin kötünün birbirine girdiğini görmek için bir beyniniz olması yeterli.
  • bayrağına ve milletine sadık bir türk genci olarak bulamadığım nedenlerdir. bulunmaması, aranmaması gereken nedenlerdir.

--- spoiler ---

ben sana mecburum bilemezsin
    adını mıh gibi aklımda tutuyorum
    büyüdükçe büyüyor gözlerin
    ben sana mecburum bilemezsin
    içimi seninle ısıtıyorum

--- spoiler ---

be hey dürzü team was here

edit hun; arkadaşlar pardon bu ara be hey dürzü team olarak fazla çalışıyoruz şiirler karışmış;

--- spoiler ---

isgaldeki hali sakin unutma,
    ataturk e dil uzatma sebepsiz.
    sen anandan yine cikardin amma,
    baban kimdi bilemezdin serefsiz...

--- spoiler ---
  • dinden menfaat sağlayan serefsizler,islamiyeti şeyh ve şıhların anlattığı gibi zannedenler,vatan sevgisi nedir bilmeyenler,arap ermeni kürt rum artıklarının bulduğu nedenlerdir.
  • dinimizi, kitabımızı elimizden almış atatürk. demek bugün hristiyan olup incil okumamızın sebebi o.
  • silah arkadaşlarıyla birlikte, bizlerin sömürge ve esaret altında olmadan huzur içinde yaşamamız için neredeyse sıfırdan bir cumhuriyet kurup bizlerin eline vermiş olmasıdır...

ne demişler; deveyi diken, insanı .... (çok özür dileyerek)
  • ölmüş olmasıdır, ölmemesi gereken nacizane bir insan olduğu halde, ölmüştür.
hesabın var mı? giriş yap