şükela:  tümü | bugün
555 entry daha
  • “güney afrika müslümanları 1933’te babama gelip, uzun ömürlü olması için dua ettiklerinde, babam onlara şöyle demişti: ‘ben yapacaklarımı yaptım. artık benim için değil, mustafa kemal ve muhammed ali cinnah için dua edin.”
    cavit ikbal* röportaj - 2007

mustafa kemâl’den nefret etme nedenlerinden birisi de nefret edenlerin islâm düşmanı ve kâfir olmalarıdır. bunun yanısıra nefret edenlerin türk düşmanı, cahil, tarih bilmez, namussuz, onursuz, gurursuz, ingiliz köpeği, genelev peydâhı, orospu çocuğu, vatan haini, paralı köpek, hürriyet düşmanı, arap götü yalayan, rezil, aşağılık, çıkarcı, şerefsiz olmalarındandır.

ruhun şâd olsun büyük atatürk.
  • genetiğinde ve kültüründe kul doğup kul yaşama eğilimi, onur mefhumu eksikliği, üretmeden tüketme isteği, hayatı göğüslemek yerine feodal koruma altında köle sürüsü olarak güdülmeyi yeterli görme saplantısı gibi nedenlerdir, doğu kültürlerinin alamet-i farikasıdır.
  • aptal olmak. pardon cahil bir aptal olmak yeterli sanırım.
  • en büyük neden nankör bir kişiliğe sahip olmak.
  • gizli hayranı olmaktır aslında
  • sanırım tek sebebi ağır "orospu çocuğu" olmaktır.
  • sırf dikkat çekmek aq. normal zeka sahibi bir insan niye nefret eder ki.. sana sıfırdan bir medeniyet kurmuş, dünyaca kabul görmüş bir dehadan niye nefret edilir yani?
  • bu nefret edenlerin kaçı, atatürk'ü anlayabilmiş ki.
    kaçı onu tanımaya yönelik eylemde bulunmuş, kaçı ona dair biyografi okumuş kaçı nutuk'u merak etmiş.
    bazı yazarımsıları saymıyorum ancak çoğu niye sevmediklerini bile bilmiyo,sevmemeleri gerektiğine inanıyo.
    varsa yoksa islam düşmanı yakıştırmaları.
    adam %99 u müslüman olan, dinine, ibadetine karışılmayan bağımsız bir ülke bırakmış daha ne yapsaydı?
    üstelik yobaz zihniyetten koruyan bir de * ilkesini bırakmış daha ne istiyosun.
    nötr olmak neyse de nefret nedir?
  • böyle bir başlık anlamsızdır.
1 entry daha