şükela:  tümü | bugün
  • ancak orospu evlatlarının atatürk' ün biteceğine inanıp da başlığını açabileceği video.
  • izledim ve birden atatürk'ten soğudun. şimdi göbek bırakıp kısa paça pantolon ve slim gömlekle akp'ye üye olmaya gidiyorum.
  • ahajajdklflf islamcıların dünyayı yeniden keşfetmiş gibi internette 2 bilgi öğrenince hemen hakkında analiz kasmaları çok komik yav aptal ibneler.

tanım: bir adet beyinsiz çomarın amerika’yı yeniden keşfettiğini sanması ve cahil cesaretini göstermesi.
  • bu video atatürk'ü neden bitiriyor anlamadım.
  • yedi düvelin bitiremediği liderin, yedi düvelin artıkları tarafından karalanmaya çalışıldığı videodur.
  • değil atatürk’ü bitirmek, yedi sülalesi uğraşsa atatürk’ün tırnağı edemiyeceklerin hazırladığı videodur.
    videoyu izledikten sonra atatürk’e olan saygım ve sevgim arttı.
  • bir kez daha varlığına "şükrettirmiş" ifadelerdir. 20yy başı türkiyesindeki ifadeleri o dönem ileri denen hiçbir batı ülkesi yöneticisi söyleyemezdi. hadi sovyetleri bir kenara koyuyorum ve iddia ediyorum, amerikasından ingilteresine, fransasından almanyasına hiçbirinin lideri bu kadar açık ve net hristiyanlığı güç öğesi olarak kullanan kiliseye karşı konuşamazdı. bu adam bu yüzden yüzyılın lideriydi işte. cahile laf anlatmaya çalışmaya gerek yok, dehayı görelim yeter.
  • mustafa kemal atatürk tam olarak bu söyledikleriyle kendine hayran bırakmış, (bkz: seküler) yaşamı benimsememize sebep olmuştur. dogmalarla yaşayanlar anlamamakta veya çıkarları uğruna anlamamış gibi yapmaktadırlar. bir atatürkçü bunları bilmeden atatürkçü oldum diyorsa tam olamamıştır. az daha gayretli olun bilmediklerimizle gelin.
  • video başlığı ile kendini bitiren paylaşımdır.

atatürk ister ateist olsun ister müslüman ister hristiyan umurumda bile değildir. kişisel görüşü kendini ilgilendirir. önemli olan yaptıklarıdır. ancak şeriata inanan biri olsaydı şu an babalarımızın 3-4 karısı daha olurdu buna emin olun.

iyi ki de o dönem için materyalist bir karakteri varmış ki her ne kadar az da olsa geri gelmişse de kendi dönemi için gericiliği sindirmiştir.

bu video benim nazarımda atam'ı bitirmiş değil tam tersi helal olsun dedirtmiştir.

yok balıkesir hutbesinde şunu dedi yok meclis açılışında bunu dedi tartışması tamamen atatürk'ü bitirmeye yönelik bir algı operasyonudur. başka bir şey değil.

ancak atatürk büyük bir kesim için asla bitmeyecek bunu da bilin lan yobazlar!
  • atatürk bitmiş. yüzde 99.99 bitmiş. kesin bilgi.