şükela:  tümü | bugün
  • genel olarak profillerine bakarsanız böyle bir durum görebilirsiniz. mantıklı, düzgün eleştiriye hiçbir lafım yok; ancak bunlar, yok efendim atatürk ingiliz ajanıydı, yok atatürk bilmem ne yapmamıştı, yok şöyleydi yok böyleydi diye, tüm türkiye'nin saygı duymak zorunda olduğu ilk ve tek başkomutan ve lidere karşı karalama kampanyası yürütmektedirler. bunların bizim gözümüzde fetöcülerden ve ışidcilerden farkı yoktur. hatta pkk'dan bile farkı yoktur.
  • atatürk gibi bir adama yapmayın etmeyin. övdüğünüz adamlara daha iyi bakın.
  • vallahi doğru söylüyorsun kral
  • haklı tespittir.

ek olarak sıkı orman çocuklarıdır. annelerini de pek sevmezler.
  • ülke ne zaman boka sarsa atatürk şöyleydi böyleydi başlıklarını hortluyorlar. dön ülkenin şuan ki haline bak.
  • özellikle seçim zamanlarından sonra düzenli aralıklarla atatürk'e ve atatürkçülüğe, vatan hainliğine varıncaya kadar yapılan ithamlardan ötürü, elbette ki normal karşılanması gereken ve normal karşılanacak bir görüştür. ulan dine, kitaba, peygamberlere bile bu kadar iftira ve karalama yapılmıyor be! atatürk'ü karalayanlar biraz utansınlar diyeceğim ama, insanda haysiyet ve şeref olması lazım.

ak troll'üydü muhalifiydi ben onlara girmiyorum; kısaca diyorum ki, atatürk'ü karalayanlar fetöcü ve ışidci, vatan hainidir. üzerine alınmak isteyen şerefsizler alınabilir.