şükela:  tümü | bugün soru sor
 • http://www.dunyasozluk.com/entry/6041364
  ilgili yazı

  dünya sözlükte, ne idiği belirsiz bir yazarın beyanı. benim anlamadığım nokta ise, sen bu cumhuriyet'in kurucusunu kabul etmiyorsun ve hatta sevip-saymıyorsun niye hala bu topraklarda yaşayıp bizim oksijenimizi tüketiyorsun. senin yerine iki ağaç dikeriz, en azından senden fazla fayda sağlar.

  edit: terör örgütlerine olan sempatisi de şaşırtmadı.

  http://www.dunyasozluk.com/entry/6105494
  ilgili yazı
 • atatürk'ü sevip sevmemek hakkında yorum yapmayacağım zira atatürk'ü, yaptığı devrimleri, cehaletle verdiği savaşı anlayamamış insana laf anlatmak abesle iştigal olur. bu yazıyı yazan kişiyi kadir mısıroğlu olarak düşünün, ne diye cevap veresin ki, kendi halinde oksijen tüketsin.

  asıl ilgimi çeken kafir ilan edilmek kısmı. bir çok insan dini görüşlerinin olmamasını zaten kendi açıklıyor. ateizm, deizm gibi akımlar teoloji'den daha hızlı yayılıyor. kafiri hakaret olarak kullanan insanlar beni övse açıkçası ben üzülürüm, ulan bu tipler beni beğendiyse bir bokluk var derim. kafir lafını sıklıkla hakaret olarak kullanan insanların ortak özellikleri;

  -dini mekanlarda, okullarda, yurtlarda kız/erkek çocuklara taciz ve tecavüz edenler.
  -hırsızlık, yolsuzluk, kul hakkı yiyen ve dine sığınanlar.
  -terör örgütü kuran, içerisinde barınan, kafa kesen, tecavüz eden sapıklar
  -taşla, sopayla, silahla cadı avına çıkanlar, aydınları ateşe verip yakanlar
  -çocuklarla evlenmeyi meşru görenler, hamile bırakanlar,
  -komşusunun malını çalan, karısına kızına hallenen ipne evlatları
  -eşek, köpek vb ayırt etmeden hayvana tecavüz edenler
  -saçma sapan fetva çıkaran, götten hadis uyduran ve bunlarla ahlaksızlıklarını gizlemeye çalışanlar
  -dini rant amacıyla kullananlar v.b. onlarca pisliğe sahip insanlar. kendileri bile inkar edemez bunları, ki etmezlerde. şimdi bu insanlar, sırf onlardan olmadığın için sana kafir diyorlar. bu bir gurur kaynağıdır benim için. inananları düşününce kafir olmaktan gurur duyuyorum, övünç kaynağım oluyor. asıl en kötüsü bu insanların beni övmesi yada kendilerine yakın görmesi olurdu.