şükela:  tümü | bugün soru sor
 • "biz ona başbakan ol dedik. o gitti, dünya lideri oldu" diye hayal dünyasında yaşayanların yeni hezeyani. fas kralı'nın kapısından içeri almadığı dünya liderinden bahsediyorlar. gerçi bunu savunmak için "fas bu dünyada değil zaten, böhüböhü." diye sallayabilirler. kafanızı koruyun.

  edit: başlık başa kalmış. bu kansızlar laflarının arkasında bile durmuyorlar.
 • kendimi bildim bileli atatürk'ü çok severim düşünceleri ve inkılapları benim hayat ideolojimi şekillendirdi.fakat bazı insanların bu sevgiyi hastalık şekline getirmesini anlamıyorum.hele ki bu konudaki kanayan yara:kemalizmdir.bu atatürk'ü putlaştırmaktan başka bir şey değildir.bunun yerine atatürkçü denilebilir fakat kemalizm gibi bir olguyla düşünceleri ilahlaştırmak anlamsız.
 • "onda birini yapın bu adamın yaptığının sizi de abartalım gençler" diye karşılık vereceğim söylem.

  saygı duyulması gereken biridir, genel itibariyle bu söylemde bulunan tiplerin; batmış bir imparatorluktan ve dünyanın en büyük emperyallerinin işgalinden özgürlüğe taşınmış bir ülke yaratmanın hala marmaray ile karşılaştırılabileceğini sanmaları, bu tip düşünceler üretebilen beyne sahip olmaları tüm sıkıntıyı yaratıyor.

  van münütçü dünya lideri, atatürk dünkü çocuk sahtekar! he canım he, anlıyoruz sizi biz.

  hepiniz "poser" oluşsunuz. atatürk`e her sallayan çok okumuş çok aydın, çok aşmış oluyor bu dönemde.
 • hatta balondur.
 • başlık sıçmak.

  kendini bilirkişi olarak kabul eden megaloman zıçmığıdır. dünyanın büyük bir lider olarak kabul ettiği birinin bir kişi ve yahut bin kişi tarafından aksi söylenerek abartıldığının düşüncesi kendini beğenmişliktir.

  andromeda galaksisinden değilsen kafanı g.tüne sokup aldığın zevkin tadına varacaksın. o kafa başka işe yaramaz zaten boşuna taşıma sok g.tüne gitsin.

  bu einstein şişirilmiş bir balondur demekten farksız bir önermedir. ya da lenin beceriksiz bir liderdir demek gibidir. başlık açmak için daha akıllı olmak gerekiyor. al sana kampanya.

  (bkz: başlık açacaklara iq testi yapılması)
 • kıçı kırık* uzun bi adama peygamber muamelesi yapılırken ortaya atılan zırva.

  özet: siktir lan.
 • doğrusunun "atatürk'ün underrated bir lider olması" olması gereken başlık. tabi, kendi lider bozuntularını abarta abarta balon haline getirenler tarafından bu şekilde ifade edilmesini de olağan karşılamak gerek.
 • ciddiye alıp cevap mı verelim yoksa bu aktrolleri beslememek için susalım mı kararsızlığıma iten başlık
 • (bkz: bu başlığı açanın da aşırı derecede abartılı olması)