şükela:  tümü | bugün
  • afiyet şeker olsun paşama. oh.

edit: başlığı açan kaçmış ,bilgisi bana kalmış.

link
  • bir pakette kaç dal vardı sorusunu akıllara getirendir
  • bu da yeni moda oldu. ekşi'de başlık açıp saçma sapan içerikli videolarına ziyaretçi çekiyorlar. 10 kasım'da atatürk üzerinden para kaldırmaya çalışmak aşağılık bir davranış.
  • ne ciğer varmış dedirtendir.
  • muhtemelen yalan bilgi. ama gerçekse bile fatih tezcan ve türevlerinin o devirdeki versiyonlarına katlanmak için içmiştir. valla şahsen ben olsam bonsai ile bile çekemezdim.
  • sigir misiniz siz yaa? cumlenin devamini dinlemeden yorum yapmislar. zaten 2 paket iciyormus gunde ne sekizi amk?
  • o kadar derdin, sorumluluğun, ekonomik ve sosyal yükümlülüğün içinde ömrünü devlete adamış, toplumdan entelektüel zihin olarak misliyle fazla zeki bir bir adam için sinirden stresten içtiği rakı da sigaranın sayısı da gayet doğal geliyor bana. o adamın yaşadıklarının onda birini yaşayanların günümüzde hali ortadayken ben sigara içmeyen biri olarak sapına kadar hak veriyorum kendisine. herşeyden önce bir insandı o da
  • her insanın bir kusuru mutlaka vardır. bunun ispatıdır.

önemli olan türk tütünü kimler yok etti?
    (bkz: tütün tarımı)

tekel gibi bir kurumu, brıtısh amerıcan tobacco’ya neden satıldı?

yaprak işleme müdürlükleri neden kapatıldı?

2002 yılında tütün yasası çıkmadan önce türkiye’de 210 bin ton olan tütün üretimi günümüzde ne kadardır?
  • bunun bir kusur olduğunu duyduğumuz başlık. hayır sizene arkadaş sigara bireyseldir isteyen içer isteyen içmez. başkasına bir zararı yoksa sanane?