• bu da yeni moda oldu. ekşi'de başlık açıp saçma sapan içerikli videolarına ziyaretçi çekiyorlar. 10 kasım'da atatürk üzerinden para kaldırmaya çalışmak aşağılık bir davranış.
  • muhtemelen yalan bilgi. ama gerçekse bile fatih tezcan ve türevlerinin o devirdeki versiyonlarına katlanmak için içmiştir. valla şahsen ben olsam bonsai ile bile çekemezdim.
  • her insanın bir kusuru mutlaka vardır. bunun ispatıdır.

önemli olan türk tütünü kimler yok etti?
    (bkz: tütün tarımı)

tekel gibi bir kurumu, brıtısh amerıcan tobacco’ya neden satıldı?

yaprak işleme müdürlükleri neden kapatıldı?

2002 yılında tütün yasası çıkmadan önce türkiye’de 210 bin ton olan tütün üretimi günümüzde ne kadardır?
  • atam izindeyiz,hiç sıkıntı yok
  • bir pakette kaç dal vardı sorusunu akıllara getirendir
  • gun icerisinde 20 fincan kahve icin yasak geldikten sonra doktorun azaltman lazim kac paket iciyorsun sorusuna 8 paket dedikten sonra doktorun 2 pakete dusur demesi ve “izninizi de aldigima gore gunde 2 paket iciyordum zaten” demesi..
  • sigir misiniz siz yaa? cumlenin devamini dinlemeden yorum yapmislar. zaten 2 paket iciyormus gunde ne sekizi amk?
  • bi insanın 8 paket sigara içmesi demek, 160 dal demek. her sigarayı ortalama 4 dakikada içse 10 saat yapar. 10 saat. çüşünüz. tabi ki yalan bilgi.
  • yanlıştır.

zamanında doktor kendisine kaç paket sigara içtiğini sorduğunda 8 paket siye cevap veriyor, doktor 2 pakete düşürmeniz gerekli dediğinde ben zaten 2 paket içiyorum sizi kırmayıp devam edeceğim demiştir.
  • doktordan iki paket izni alabilmek için öyle söylemiştir.
hesabın var mı? giriş yap