• zamanında 13 megapixel kameralı cep telefonları olmadığı, dslr makinelerle patır patır fotoğraf çekilemediği için gayet doğal olan durum. iftar sofrası dediğin şeyi gazeteciler neden çeksin lan o zaman? din ile reklam o zaman henüz icat olunmamıştı.
  • dini sömürü olarak kullanmadığı için olabilir.

(bkz: bi bitmediniz)
  • kimseyi baglamayan bir olay.

ataturkun dini ve irki beni ilgilendirmez , tartismaya gerek bile yoktur. ataturk bir kahramandir , dunya tarafindan saygi duyulan biriydi ve hala da oyledir.cekemeyen arkadaslara birer soda verelim.
  • 1930'larda iftar zamanında çekilen fotoğraflarda sağ alt köşeye otomatik olarak "iftar :))))" ibaresi ekleyen fotoğraf makineleri mevcuttu. buna rağmen bulunamaması gerçekten ilginç
  • gerçekten çok tartışmaya değer bir konu daha...

çünkü her kuşu siktiniz bir leylek kaldı.
  • din ve devlet işlerini ayırdığı için olabilir, oruç tutmuyor olabilir.. ihtimaller uzar gider. asıl mesele ibadet ederken fotoğraflanmaktır, ibadetin makbulü gizli yapılandır.

ibadet ederken fotoğraf çektiren devlet büyüklerine gelsin;

sen uctun ben uctum
    ask mi bu söyle sevgi mi
    ben zaten bir hostum
    oynattin dengemi
    macunlu sohbetler
    hedefsiz sikayetler
    mangaldan tasti küller
    nerden cikti bu süperler
    ayni sov bu hep ayni
    hep ayni büyülü asklar
    bakislarla süslenen yalanlara tatli soslar

sov yapma sov yapma
    fark etmez anladik seni
    her yerde sen vardin
    taktikler bitti bitti mi

sorun cok yorum yok
  • 'nereden biliyorsun lan' dedirten tespit...

'yemek sofrasındaki fotoğraflarından birinin iftar sofrası olması muhtemeldir... sofrada alkol bulunmayan bir ton yemek sofrasında çekilen fotoğrafı bulunmaktadır...' diyerek savunma yapabilirdim ve tespiti yapan apışıp kalırdı ama bunlara gerek yok... çünkü ibadet dediğin gizli yapılan birşeydir! bazılarının yaptığı gibi kameralar önünde iftar açılmaz ve namaz kılınmaz...

allah ile kul arasında olanı gözler önüne serip reklam yapmak ibadet değil başka birşeydir...
  • iftar sofrasına oturup fotoğraf çektirmekten daha mantıksız değildir.

(bkz: haberim yokmuş gibi çek)
    (bkz: oruçmuşum gibi çek)
  • hiç mühim değildir.
  • hiç bir islam halifesinin de iftar sofrası fotoğrafının bulunmaması kadar enteresan değildir.
hesabın var mı? giriş yap