şükela:  tümü | bugün
 • zorunlu ön edit: değerli kardeşlerim, arkadaşlarım sevgili romalılar... bu yazdığım tayyib'i övme ya da atatürk'ü yerme amacı taşımıyor. sadece aptal bir maymun gibi bir siyasi hakkında açılan her başlığın altına aynı klişe ve gerizekalılık dolu cümleleri yazanları eleştirmek istedim. başarı da sağlamışım ki alttaki entryler sümük ve kusmuk kaynıyor. durum, şartlar vs ne olursa olsun birini yıpratmak için söylediğiniz şeyler böyle çelimsiz ve zekadan yoksun olunca sizi yıpratmaktan başka işe yaramaz. bir de siz dediniz diye kimse troll olmaz. aşağıda bana troll diye yazanlardan bazılarının profiline baktım umumi heladaki çöp kutusu onlardan daha iyi.
  isteyen istediğini desin bu gerçeği değiştirmez.

  tayyip erdoğan'a her fırsatta "promptersiz konuşamaz" diyenlerin görmediği gerçek.

  muhalefet olsun diye saçma sapan detayları sürekli öne süren kitleye gelsin.

  ha tutar da buraya atatürk'ün elinde kağıt olmadan yaptığı konuşmaları koyarsanız emin olun aynısı tayyip erdoğan'da da var. ( birisi atatürk'ün elinde kağıt olmadan abd'ye yaptığı konuşmayı koyduğu için tayyib'in abd'ye hafiften koyduğu bu konuşmayı eklemek durumunda kaldım.)

  diyeceğim o ki muhalefet yapmayı bilmiyorsunuz. çomar dedikleriniz neyse bunu yapanlar onun laciverti.

  atatürk'ün son meclis konuşması

  başka bir konuşma

  tbmm konuşması

  ekleme: bazılarının bir yerlerini yırtması gerçeği örtmez. canının yandığı ile kalır.

  edit: evet kuyruk acısı ile yapılmış yemek tariflerinizi ve tarih derslerini alalım şimdi de :)

  edit: hadi dostlar bütün çomarlığınızla saldırın. troll deyin hakaret edin. ki insanlar sizin boşluğunuzu daha çok görsün :) böyle böyle eriyip gideceksiniz.

  edit: atılan çığlıklara bakılırsa canlar fena halde yanmış :)valla sümüklü genç kardeşlerim istediğiniz kadar ağlayın bu gerçek değişmez. salaklığınız körlüğünüz yüzünden bu millet kaybediyor. sahip olduğunuz varlıkları ve değerleri heba ediyorsunuz. ezildikçe daha çok bağırmaktan başka şansınız kalmıyor. bırakın kimin nereden ne okuduğunu varsa gücünüz ve niyetiniz vatana millete faydalı şeyler yapın. tayyip erdoğan hata yapıyorsa siz 100 hata yapıp adamı haklı çıkarıyorsunuz. bunun başka açıklaması yok.
 • karşısında bugün a dediğinde evet bu a diyen yarın aynı a ya bu sefer b dediğinde tabi ya bu b dir diyen ve hiç sorgulamayan bir kitle olmadığından ve karşısında dikkatli olmasını gerektiren biat etmeyen ama anlamak isteyen insanlar olduğu içindir. bunu buraya yazan trol evladının biat ettiği bazı kişilerin cama bakmadan konuşamadığı düşünülürse çok da tın bi mevzudur
 • (bkz: don't feed the troll)

  lütfen, trollü kastırmayın.

  edit: ulan o kadar da ilk entrylerden biri olarak yazmıştım. yine amına koymuşsunuz ortalığın.
 • sen açtığın bu başlığı herkes açabilir ama o söyledikleri sözleri her insan söyleyemez..izindeyiz atam
 • muhalefet ne demek bilmeyen kişi beyanı.
  ulan recep tayyip erdoğan'ın rakibi mustafa kemal atatürk mü yani şimdi?

  kafan çok güzelmiş nerden aldın diyemiycem seneye kurban bayram'ında yeni bi kelle ayarlayalım arkadaşa.

  edit:imla
 • edit:
  tanım: troll beyanı..

  onun yerine faydalı bir bilgi:

  keşan ilçesi mö 30. yüzyıldan itibaren luvi ve traklarla başlayan bir geçmişe sahiptir. yöre daha sonraları eski yunan, pers, makedonya ve bizans yönetimlerinde kalmış, 14. yüzyılın ikinci yarısında osmanlı hakimiyetine girmiştir. osmanlı döneminde sırasıyla rumeli ve kaptanpaşa eyaletleri ve edirne vilayetine bağlı gelibolu sancağı'nın ipsala kazasına bağlı bir nahiyeydi.

  1877 yılında gelibolu sancağı'na bağlı ilçe olan keşan, sırasıyla rus, bulgar ve yunan işgallerine uğramış, 11 ekim 1922 mudanya ateşkes anlaşması sonrası 19 kasım 1922'de tbmm hükümetine bağlanmıştır. 1922-1926 arası gelibolu'nun ilçesi olan keşan, 1926'da gelibolu ilinin feshiyle edirne'ye bağlanmıştır. bugünkü sınırlarına 1877-1912 arası dedeağaç (bugün sancağına alexandrupoli) bağlı kazayken, dedeağaç'ın bulgar'ların eline geçmesiyle buraya nahiye olarak bağlanan enez'in 1953'te ilçe olmasıyla ulaşmıştı.
 • lan olm adam ülke kurmuş sen kağıdın derdindesin. troll filan demeden söveceksin böyle tiplere de, neyse.

  (bkz: ülke kurmak)
 • (bkz: tek kusuru bu olsun be gülüm)
  biz ne adamlar gördük, sadece laftan ve sözden ibaret. siz troller iyi bilirsiniz bunları.
 • önüne verileni yazan bir ak trollden çıkan bir düşünce. bunu söyleyen de sümüşün dediklerini yazmakla yükümlü he. sik kırığına bak.