şükela:  tümü | bugün
  • acemi trol başlığıdır.

engelle

başlıklarını engelle

edit: dün mavi gözlü sarışın bir askerimiz iyi bir eğitim sonrasında(atatürk'ün geçtiği yollardan) vatana hizmet ederken şehit düştü. başlığı açan orospu çocuğunun mantığına göre ingilize benziyordu. türklerin bir kısmının sarışın mavi gözlü olduğunu bilemeyecek kadar şerefsizleşmiş bu insanları engellemeden önce şikayet edelim lütfen.
  • zamaninda cevabi kendisi* tarafindan verilmistir.

(bkz: ne mutlu türküm diyene)
  • o atatürk aslında israil ajanı yossi benayun espirileri fi tarihinde kalmamış mıydı ya ?

desiktirin gidin lan artık
  • anasından babasından öğrendiği dil türkçe olan bir kişi hakkındaki iddiadır.

mustafa kemal, türk’tür. türkler olarak andığımız ulusun inşasında doğrudan katkısı olan birinin etiyopyalı olma şansı biraz düşük sanırım.

ha senin türk kavramından anladığın altay dağları’nda, orta asya steplerinde gezen soydaşlarımızsa, evet onlara benzememektedir; ama burada da türkî/turkic ve türk/turkish arasındaki fark gözden kaçmamalıdır.
  • başlık sahibinin muhtemel ataları deve sevenlerden olmadığındandır.
  • yani şöyle analı avratlı söveyim şu ibnelere yerin dibine geçsinler diyorum ama ne biliyim kuramıyorum bir cümle. diyecek söz bulamıyorum böyle insanlara. tıkanıyorum.

sadece aklımın almadığı tek bir yer var! ya bu adam ananızı mı sikti sizin? nedir bu atatürk kompleksiniz? vallahi çok merak ediyorum. adam öleli 80 yıl olmuş lan. hala yatıyorsunuz kalkıyorsunuz atatürk.
  • piç otları gibi türeyen başlıklar.50 defa yazıldı çizildi bunlar.

(bkz: atatürk'ün tip olarak türklere hiç benzememesi/@hazarya)
  • benzese zaten atatürk olmaz bir yerel köy kahvesinden adımını atmazdı.
  • hayatında hiç ingiliz görmemiş kimse zırvası. her sarı saçlı mavi gözlü ingiliz olsaydı lazların en popüler isimleri temel ve fadime değil oliver & olivia brown olurdu.
  • türk'e en çok atatürk benzer de... bazı kendini türk zanneden araplar, asimile olduklarının farkında değil.