*

• atatürk'ün çevresindeki insanların rahat olabildiklerini kanıtlayan adamdır.

ceketi silindikten sonra atatürk'ün dönüp bakması ve ne olduğunu söylediklerinde, muhtemelen "önemi değil" dedikten sonraki gülümsemesi, içten ve alçakgönüllü bir insan olduğunu açıkça göstermektedir. yıllar sonra bile içimizi ısıtmıştır.
  • kısa ama güzel bir video.
    şimdi gidip ofiste, evde, okulda vb. ortamda gidip birinin tepesinde şeftali yiyip üzerine suyunu sıçratın. bakın bakalım nasıl tepkiler alacaksınız? üstelik bu kişi başbakan vb. olmadığı halde nasıl tepki verecek acaba? veya tersini düşünelim. ben burada çalışırken biri tam da tepemde yapsın aynı şeyi. ben nasıl bir tepki veririm? deminden beri bunu düşünüyorum.
    sondaki tebessüm müthiş.
  • yediği haltı önce salih bozok'un farkettiği sakar kişi. şimdi diktatör denilen ve özellikle giyim konusunda son derece titiz bu adama yapılanı kışladaki başçavuşa yap bakalım yarma şeftalinin çekirdeğini sonra nerenden çıkıyor?
    not: bilerek adam dedim çünkü bu aralar o kadar zor ki adam gibi adam görmek...
  • ısırırken damlayan suyun üstüne akmaması için geri çekilerek yemiştir.

http://i.imgur.com/e6rjpoa.jpg

http://i.imgur.com/bdvrpfg.jpg

edit: linkler hakkın rahmetine kavuşmuş. güncellendi.
  • liderler yumurtayla mı protesto edilir diyenlere kapak olacak ironilikte bir video...
  • yol yordam bilmeyen adam
    lan olm yüzyılın en büyük liderlerinden birinin yanındasın.
    ama sen hala çakallık peşindesin...
    anladık canın çekmiş... ama böyle olmaz ki...
    çaktırmadan arkasına geçip "höpürt" diye yenir mi...
    git kaptan köşküne bi yere arazi ol... istediğin kadar ye...
    kamera diye ayda yılda bir görünen bir alet var ortamda...
    sen atatürk'ün arkasında şeftali yiyen adam olarak geçiyorsun tarihe...
    hayır duyan da arkasından bir iş çeviriyorsun sanacak...
    şeftali lan...

vidyoda bir diğer detay...
    ulan adam hesapta kimilerine göre "diktatör"...
    biri de çıkıp bir kültablası uzatmıyor adama...
    kahve fincanının yanına silkiyor külü...
    öğrenci evi tandansı...
  • atatürk hakkında utanmadan atıp tutanların günde 3 posta izlemesi gereken video. diktatör dedikleri adamın sakinliğine, anlayışına, "olur öyle şeyler" dermiş gibi gülümsemesine baksınlar. bu arada gerçekten de baya güldürmüş videodur. anlamadığım nokta, şeftali yiyecek başka yer mi yoktu da gittin atatürk'ün omzunda ısırdın be adam? neyse ki atatürk bile gülüp geçmiştir, tüm o zerafetiyle...
  • atatürk'ün diktatör falan olmadığının en güzel kanıtıdır.

böğürtlen yiyenler bile olduğu iddia ediliyor, hem de arkasında falan değil, bir kol boyu yanında!

ülkemiz siyasi tarihini yalan yanlış yorumlayanlara kapak olsun bu, ellerinde yeterli bilgi ve belge yokken konuşurlarsa tarih onları böyle mosmor eder işte!
  • tarihin en komik videolarında ilk 20'ye girebilecek kadar komik ve sempatik gülümsemeli videodur. hani katliamcı, diktatör adam vardı ya... işte o adam bu videoda.
hesabın var mı? giriş yap