şükela:  tümü | bugün
  • gayet müslüman olan kendimin yahudi olabilme olasılığı kadardır..

aile selanik göçmeni, e bendeniz feyziye mektepleri ışık lisesi'nden mezunum, ailede mason fason ne ararsan var..

lan yoksa ben yahudi miyim?

edit: genel kaniya gore ben sebatayistmisim. yahudi oldugumu soyleyenler de var. voleyi vurdum beyler, yarin gecikmis bar mitzvah torenime tum din kardeslerimi bekliyorum.
  • yahudi dusmani bir sitenin, yahudi sitesi olarak tanitildigi basliktir. zira sitenin basinda "this scholarly library of facts about domestic & worldwide zionist criminality", yazmaktadir, cevirisi "yerel ve kuresel zionist suclar hakkindaki kutuphane"dir. sitenin anasayfasina da bakacak ıngilizce bilen arakdaslar da bunu anlayacaktir. [http://www.jewwatch.com/index.htm http://www.jewwatch.com/index.htm]

konu ile ilgili bir baslik acmanin da faydali oldugunu dusundugumdan aciyorum (bkz: www.jewwatch.com)

not: halifelik, hicbir islevi olmayan hem turkiye'yi hem de ıslam'i gerileten bir kurum oldugu icin yikildi. ataturk, sadece halifeyi ulkenin disina cikardi. ıyi kotu bagimsizligi olan 5 kadar ıslam ulkesi vardi turkiye disinda, urdun, arabistan, afganistan, ıran, arnavutluk. ama son halife paris'te gavur memleketinde oldu. ayrica bugun isteyen istedigini halife ilan etsin. kim ne karisir, siyasi bir kurum olmadigi surece. ayrica papa hiristiyan aleminin bir bolumunun basindadir sadece. bagimsiz bir ilce devleti vardir. ıtalya eger vatikan'i isgal ederse de papa'nin siginabilecegi tonla devlet vardir. ancak son halifenin siginabilecegi bir tane bile musluman devlet yoktu ne yazik ki.
  • "atatürk’ün ne olduğu belli. atatürk köylüdür. o karga hikayesinin üzerinde onun için çok dururlar. köylüler yahudi olmaz."

ilber ortaylı, tarih boyunca türk-ingiliz ilişkileri konulu konuşma
  • olsa ne olur, olmasa ne olur.

gazi paşa, hatalarıyla sevaplarıyla, türk tarihi içerisinde önemli bir figürdür.

ayrıca, hakkında tüm okuduklarımdan sonra ben kendisinin agnostik olduğunu düşünüyorum.

kaldı ki bu da hiç önemli değil.
  • bize öğretilene göre türktür kendisi. selanikli. ali rıza dan olma, zübeyde den doğma. başka bilgi yok. 30-40 senedir bu kadarıyla idare ettik. böyle de kalsın yav. karışmayın her şeye.
  • (bkz: atatürk'ün hem müslüman hem ateist hem yahudi hem mason hem 1917'de ölmüş olması sorunsalı)

bir bitmediniz aq.
  • (bkz: yossi kohen)
  • türkiye'deki bir emekli imam osmanli arşivlerine girip atatürk'ün has be has türk olduğunu belgelerle kanıtladı ve biz kendisini tarihin arka odasi programindan tanidik...isteyenler youtu.be'taan bulabilir o programı..
    peki o emekli imam kim mi ?
    (bkz: mehmet ali öz)
  • bir ulus devlet anlayışı içinde gayet doğaldır. sayesinde edindiğimiz kazanımlardan hiç bir şey kaybettirmez. yahudi olsa nolur budist olsa nolur çinli olsa nolur. yaptıklarından rahatsız olanlar onu cahillerin gözünde küçük düşürmek için cahillerin gözünde kötü olan etiketlerle çok uğraştılar kendisiyle.

hadi bunları da bi yana bırakalım. diyelim ki atatürk dünyanın en kötü adamıydı. bunun bugünle ne alakası var. işiniz gücünüz ortalığı bulandırmak. bugünün hesabını veremeyenler işte böyle geçmişten medet umar. hem de yalanla dolanla.
  • jewwatch.com kaynaklı iddia.

başında 'jew' olunca yahudi sitesi oluyor di mi ?'

'this scholarly library of facts about domestic & worldwide zionist criminality'

tabi canım, yahudiler yapmış siteyi. sscb nin de sionist devlet olduğunu söylemişler. tüm bunları da üçüncü dünyanın yahudi karşıtları bilgilensin diye web üzerinden paylaşıyorlar.

senin ben beyninini ...

yazık lan sana