• kendisinin kullandığı program / siteyi merak edenler şuraya bakabilirler. arama yaklaşık 5dk sürüyor. sonrasında ücretli üyelik sistemi var. ücreti yatırmadan sonuç göremiyorsunuz. boşu boşuna "dur bakayım gerçek mi?" diye 5dkınızı harcamayınız. bir diğer site ise berify. esenlikler dilerim.
  • son ifşasında gerçek hesap sahibinden destek aldı ( jessica ).
    sosyal medyada kimseye güvenilemeyeceğinin kanıtlarından biri bu hesap.
  • sadece ifşalarıyla değil, o ifşalara döşediği yorumlarla da beni çok eğlendiren twitter kullanıcısı.
    tadım olmadığında sayfasına girip pis pis sırıtırken buluyorum kendimi.

edit: artık fenomenleştikçe bozanlar kervanına katılmış hesaptır benim gözümde. saçma sapan çıkışlarına denk geliyorum son günlerde. deprem muhabbeti, her cümlesini amk'la bitirmesi, mesajlarında takipçilerine takındığı laubali tavır vs. takipçi sayısı arttıkça bariz bir ergenleşme yaşamaya başladı.
  • heralde reverse image search ile bulacak ulan. adamın ip'sinden evini bulup kapıya çağırıp öyle mi bakacaktı mahmut mu yoksa serap mı diye. amk aynştaynları sizi.

zaman ayırması adamı özel yapıyor. yoksa sen de bul, sen de feno ol.
  • benim cok eglenmeme sebep olan twitter kullanicisi. buyutulen bir sey de yok bence, kullandigi uygulamalar tahmin edilebilir ama bu adam vakit ayiriyor, millete laf yetistiriyor, gelen istekleri geri cevirmiyor ve sonucunda damla'nin recep oldugunu ortaya cikariyor. o kadar fake hesabi kendisi kurmus ve patlasmis olamaz. hayretler icinde takip ediyorum aslinda, recep'in hangi duygularla damla olup erkekleri pesinde surundurdugunu anlamak ya da boyle yuzlerce baskasinin hayatini yasayan insanin varligindan haberdar olmak son derece enteresan bir sosyolojik olgu. toplum sosyal medya araciligiyla tel tel dokuluyor ki gercek iliskileri varin siz dusunun.
  • “fbı open the door” ile sayfasına giriş yaptığınızda bu cümlenin fiiliyatını bizzat görüyorsunuz. helal olsun, yolu ve bahtı açık olsun.
  • modern zamanımızın kahramanlarından. örgütlü olmadığı için vigilante sayılabilir.

kadın model ve altı bin takipçisi var. diğer yandan fake olan kezban (veya mahmut) 116.000 takipçi kasmış.

bu tarz hesapları o buldukça ben de ihbar ediyorum. bu yolla para sızdıran, dolandıran şerefsizler de var.
  • teknoloji cahili olduğumuzu iddaa eden malları da ortaya döken twitter kullanıcısı.

yapma ya, bizde bütün hesapları tek tek arıyor zannediyorduk. sayende aydınlandık.

adamı özel yapan buna zaman ayırması. asıl cahil sensin.
  • amacinin ne oldugundan bagimsiz olarak zevkle takip ettigim twitter fenomeni. sahtekarliklari ortaya cikarmasi ve hesap sahiplerinin de kudurusunu gormek harika gercekten. memlekette ne kadar cok sizofren oldugunu da gormus oluyoruz. bu arada sadece sizofren degil esas onemli olan insanlari kandirarak onlarin fotograflarini calan ve santaj yapip paralarini gasp edenleri de yine ayni sekilde ortaya cikariyor. bence gayet iyi isler yapiyor. boyle devam eder umuyorum.
  • şimdi övülüyor ama ileride yanlışlıkla da olsa masum birinin hayatını kaydırdığında göreceğim ben bu başlığı.
hesabın var mı? giriş yap