şükela:  tümü | bugün
 • doktor bu ne?

  "kısacası koyun gibi yaşamaya devam edin, sakın ha hiç bir şeyi sorgulamayın!!"

  mealinde bir açıklama. hamdolsun bugün de afyonlandık.

  (bkz: nurettin yıldız)

  edit: aynen aynen müslümanlar izzetli insanlardır. görüyoruz kimin ne kadar izzetli ne kadar ulu, ne kadar ubermensch olduğunu. inancımızın ne kadar saçma olduğunu bildiğimizden ateistlerle yapılacak realite dairesindeki bir tartışmadan olmayan aklımız karışacak denmiyor da, izzet, şeref, kafir gibi boş laflarla savunma yapılıyor. ok bye.
 • islâm'ın şeref müessesine tastamam oturan açıklama.

  çünkü müslümanlar izzetli insanlardır, kâfirlere hesap vermezler, onlara üstten bakarlar. bugün müslümanların kaybettiği belki de en önemli şey, eskilerin islâmî izzetidir. islâm peygamberine utanmadan, arlanmadan, kendisini zerre tehdit altında hissetmeden haşa ''pedofili'' yakıştırması yapan tiplere müslümanlar izahât çekecek, tekmil verecek değil; bu bizim inandığımız dinin izzet ve şeref anlayışına ters düşer. değil bunlara izahât vermek, islâm'ın bu tipler hakkındaki hükmü zaten bellidir.

  biz kâfirlerle tartışmayız. küffar ehlinden bir şeyler öğrenmek isteyen suâl eder, müslümanlar cevaplar. bilmeyenler, bilenlere sorar; eşyanın tabiatı budur. lakin bir işi bilmeyenler, biliyormuşçasına ahkâm keser, hakaret ederse; orada duracaksınız. orada müslümanların size bir şey deme borcu yok. en fazla, müslümanlara yönelik bir açıklama yapılır. zira zındık taifesinin maksadı umumiyetle sorularına cevap almak değil, bağcıyı dövmek oluyor.