şükela:  tümü | bugün
  • bir dinci kuruluş tarafından yine çocuklar üzerinden yapılan algı.

bu adamları çocuklardan uzak tutun artık.
  • "çocuklar ben fen bilgisi öğretmeniyim daha allahı göremedim"

hahah, ulan. ciddi ciddi şu videoyu çocuklara çektirmemiş olsalar güleceğim..
  • ben öğretmen olacam bir öğrencim çıkıp bana sen eşşeksin diyecek. eşşek sudan gelinceye kadar döverim.

hep söylüyorum yine söyliycem, bunun adı dindar ahlaksızlığı dır. şu küçük çocuklara bile zerk etmişler ahlaksızlıklarını. yazık.

edit: değerli bir yazar kardeşimizin uyarısı üzerine ebeveyne edilen küfür silindi.

edit2: yine değerli bir yazar kardeşimin önerisi üzerine çocuğa edilen küfürü de sildim. dayak kısmını ekledim, kusura bakmayın onu da silemem, eğitimde dayağın yeri vardır, ben yedim benim çocuğum da yiyecek. dayak olmadan çocuk hizaya gelmez, ödül sistemi kadar ceza sistemi de önemlidir.
  • o değil de hikayeyi anlatan adamın sadece sesine bakılarak khk'dan atılması mümkün. nurcu sesi bu. tam olarak 3 saniye katlanabildim
  • --- spoiler ---

oeh
    --- spoiler ---
  • madem tahtadaki eşşek resmi bile müdahale edilmeden çizilmezken, allah nasıl yoktan varolmuştur.

hay beynininizi sikem ya. bir bitmediniz mk.

videodaki ses, youtube'da masonların gizemli dünyasını anlatan videolardaki malların seslerine benziyor.
  • sınıfta niye kız yok lan!
    tepem atıp atıp geri geliyor.
  • (bkz: cool story bro)

o değil de hızı 1.5'a getirip izledim. mıy mıy mıy ıyh.
  • tabii ki gercek olay degil, temsili canlandirmadir. bir seyin yarisini anlatmayi seven, olmamis seyleri olmus gibi gosteren arkadaslarin en cok basvurdugu yollardandir.
  • hep aynı soru.
    değiştirip değiştirip soruyorlar, olayın tek farkı bu.

soru ne peki?
    -hocam kullandığımız defterin, kalemin bile bir yaratıcısı var. fabrika da, insan eli değerek var ediliyor bu kalemler.
    peki milyonlarca mikroorganizmadan oluşan insanı bir yaratan olabileceğini niye düşünmüyorsunuz?

adamların tek dayanak noktası bu soru lan, daha fazla üstüne gitmeyin artık şu mahlukların yoksa kafayı sıyıracaklar.*