şükela:  tümü | bugün soru sor
 • linkteki videoda ateistleri kesip biçmek isteyen, her gün yanımızdan geçen senin benim gibi insan görünümlü canlılar. yorum yapsam tesiri yok, sussam gönül razı değil.

  http://alkislarlayasiyorum.com/…mek-isteyen-gencler
 • (bkz: hayvan allah'a inanan bir insandır)

  daha cümle kuramıyor doğru düzgün konuşamıyorsun. en insani olan davranışı yerine zar zor keke meke getiriyorsun, akabinde çıkıp en ilkel içgüdü olan öldürme güdünle yorumlar yapıyorsun.

  evet hayvanlık değildir bu tamamen geriye evrimdir.

  (bkz: geyik muhabbetinizi s.keyim)

  (bkz: geldi yine tipini s.ktiğimin)

  edit: lan mobil entry girmenin gafletine düşünce bu entryi hataen almanya'nın ermeni soykırımını kabul etmesi başlığına yapıştırmışım. aslında az da olsa bir uyum var sanki geriye evrim falan. swh
 • aldıkları oksijen dünyaya zarar tiplerin açıklamaları. bu sikiklerin en büyük sorunları malesef evrimi tamamlamaları fakat gerekli miktarda sinir hücresine sahip olamadıklarından düşünme yetilerinin kısıtlı kalmış olmasıdır. bence dünyadaki insan ırkının bir şeyler üretip ilerleyebilmesi için bu tiplerin itlaf edilmesi gerekmektedir. bunların insan hakları nedir saygı nedir inanç veya inanmama özgürlüğü nedir gibi konuları anlama ihtimalleri yok çünkü beyin gelişmemiş ancak yiyip içip sıçmasına ve böyle sikik sikik fikirleri beyan etmesine yarıyor.
 • cübbeli ahmetin bile ulan ne ayaksınız siz dediği ehli sünnet tv hiç şaşırtmıyor.
 • gerekçelerinden bazıları:

  - ateistler eğitimsiz bence abi
  - ateistler müslüman gençlerin aralarına girip beyinlerini yıkıyor abi
  - çünkü allah belalarını versin abi
  - ateistler cahil insanlar abi

  bilimsel bir açıklaması var mıdır bilmiyorum, ancak nesiller ilerledikçe (kendi bir önceki neslinden) -genellikle- daha ileri oluyor. en azından olma eğiliminde. mesela evlat, ana-babasından daha eğitimli olma potansiyelinde, onlardan daha aydın, daha bilgili olma potansiyeline sahip. hep bir gelişme eğilimi söz konusu. bu videodaki yorumcular biraz evvel bahsettiğim karineye uygun yaşadılarsa, soylarının en aydın kimseleri bunlar oluyor. varın o soyun öncüllerini siz düşünün.
 • şimdi bu heriflerle aynı sofraya oturup aynı odada yatıp omuz omuza çatışmaya gireceksin ha. onlar kafa kesme meraklarıyla işidcilik oynamak isterken, sen vatan sevdasıyla barış düşüneceksin, peki nasıl olacak bu? zor iş bu askerlik.
 • bir insanın başka bir insanı kesmesi için herhangi bir inancının olmaması gerekir. bu nedenle ateistleri kesmek isteyen gençlerin inançlı oldukları söylenemez, aslında asıl inançsız onlardır. kendi inançsızlıklarını başkalarını kesmekle telafi etmeye çalışırlar. ateistleri ancak kendileri hiç bir şeye inanmadıkları ve herhangi ilkeleri olmadığı için kesmek isterler. bu konuda sayfalarca yazılabilir, gerek olursa da yazılır ancak şimdilik ateistleri kesmek isteyenlerin en koyu inançsızlar olduklarını belirtmekle yetinelim.
 • ne gülebiliyorum ne de ağlayabiliyorum
 • (bkz: hayvan)
 • (bkz: işte bunlar hep cahillik)

  senin gibi düşünmüyorsam yada senin gibi yaşamıyorsam öldür gitsin mantığı.

  (bkz: işte bunlar hep din)