• oğlum zaten müslümanlığın olayı bu değil mi? kuranda falan yazmıyor mu? "onlar kördür, hayvandır, orospu çocuğudur" falan diye?
  • (bkz: hayvan allah'a inanan bir insandır)

daha cümle kuramıyor doğru düzgün konuşamıyorsun. en insani olan davranışı yerine zar zor keke meke getiriyorsun, akabinde çıkıp en ilkel içgüdü olan öldürme güdünle yorumlar yapıyorsun.

evet hayvanlık değildir bu tamamen geriye evrimdir.

(bkz: geyik muhabbetinizi s.keyim)

(bkz: geldi yine tipini s.ktiğimin)

edit: lan mobil entry girmenin gafletine düşünce bu entryi hataen almanya'nın ermeni soykırımını kabul etmesi başlığına yapıştırmışım. aslında az da olsa bir uyum var sanki geriye evrim falan. swh
  • bakın çok net söylüyorum bu ülkedeki bütün deist, ateist ve agnostikler ülkeyi aynı anda terk etse ertesi gün bu ülke batar, şu zekayla 1 gün yaşayamazlar amk kelebekleri.
  • şu ateizmi futbol taraftarlıklarına benzetiyorum. bjk, fb, gs taraftarı gibi müslüman, musevi, hristiyanlar var. bir de takım tutmayanlar gibi ateistler. neyin düşmanlığı yapılıyor anlayamıyorum. hiçbir takım tutmayanlar futbol fanatikleri tarafından öldürülebilir mi?
  • aldıkları oksijen dünyaya zarar tiplerin açıklamaları. bu sikiklerin en büyük sorunları malesef evrimi tamamlamaları fakat gerekli miktarda sinir hücresine sahip olamadıklarından düşünme yetilerinin kısıtlı kalmış olmasıdır. bence dünyadaki insan ırkının bir şeyler üretip ilerleyebilmesi için bu tiplerin itlaf edilmesi gerekmektedir. bunların insan hakları nedir saygı nedir inanç veya inanmama özgürlüğü nedir gibi konuları anlama ihtimalleri yok çünkü beyin gelişmemiş ancak yiyip içip sıçmasına ve böyle sikik sikik fikirleri beyan etmesine yarıyor.
  • inandığı dinin gerekliliğini yapmak isteyen gençlerdir. ayetlerde mürtedlerin katlinin vacib olduğu açık ve net şekilde yazmaktadır.
  • şimdi bu heriflerle aynı sofraya oturup aynı odada yatıp omuz omuza çatışmaya gireceksin ha. onlar kafa kesme meraklarıyla işidcilik oynamak isterken, sen vatan sevdasıyla barış düşüneceksin, peki nasıl olacak bu? zor iş bu askerlik.
  • linkteki videoda ateistleri kesip biçmek isteyen, her gün yanımızdan geçen senin benim gibi insan görünümlü canlılar. yorum yapsam tesiri yok, sussam gönül razı değil.

http://alkislarlayasiyorum.com/…mek-isteyen-gencler
  • dininin gerekliliklerini yerine getirmek isteyen gençlerdir. islam dini hoşgörü dinidir diyen tayfayı rahatsız etmiştir.
  • gelir şimdi "gerçek islam bu değil"ciler.
hesabın var mı? giriş yap