şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: ay olabilir mi öyle bişey lütfen olsun çünkü)
    ateistleri oldukca sevindirecek bir durumdur. çok meraklıydık bu sikik orta doğu ülkesinde yaşamaya.
  • allahınızı severseniz beni de bi norveç taraflarına iteleyiverin lan!
  • şöyle bir düz mantık yapalım.

bu ülkenin değerleri namaz oruç ise, göndereceğiniz ülkede bunlar olmayacak demektir. dolayısıyla ortadoğu ülkelerine göndermeyeceksiniz. bu bir artıdır, şu saatten sonra ben de ateistim. ne taraftan çıkıyoruz?
  • mümkünse evet. ateist değilim ama sırf şu ülkeden siyasi sığınma kanunu ile siktir olup gidebilmek için göğsümü gere gere ateistim diyebilirim.
  • bir müslüman olarak beni de yaz dediğim uygulama.

müslümanlığı namaz kılmaktan, oruç tutmaktan ibaret sanan insanlar yığınıyla dolu bu memleketten, ateist kardeşlerimle birlikte beni de gönderin. en azından onlar, zihniyet olarak sizin gibi insanlardan daha müslümanca yaşıyorlar.

edit: bu entryi eksileyerek cennete girmeye çalışanlar var. yapmayın olm. ben diyanete sordum olmuyormuş öyle.

büdüt: artık deistim. ama hala bu entryi eksileyerek cennete girilmiyor. deist olmam bir şeyi değiştirmedi. heveslenenler oldu görmedim sanmayın.
  • teorik olarak mantıklı, ama sadece türkiye ve ateizm ile sınırlı olması nedeni ile yetersiz uygulamadır.

ideal olan, uygar dünya düzenine ve insanca yaşayabilmek için gerekli kriterlere uyum sağlayamayanların, yani başta müslümanların dünyadan kovulması olacaktır.
  • memlekette insan kalmaz.

düzeltme: yazım hatası
  • "size yapılınca nasıl oluyomuş" ironisi yapıyorsa, hakikaten bizi kovmak değilse niyeti, adam haklı.

el sıkışmayan eleman eğer gıcıklık yapmadıysa, "kusura bakmayın, inancım gereği karşı cinse temas etmemem gerekiyor, asla şahsi bir konu değil" şeklinde kibarca reddettiyse kendisine yapılan da büyük haksızlıktır gerçekten.
  • çoğu ateistin kabul edeceği önermedir.

yalnız uyandırayım, kıstas müslümanlık olacaksa ülkede mürtedlerden çok fasıklar var. tecavüzcüsü, tacizcisi, hoşgörüsüzü...

siz önce onlarla * uğraşın,
    yedirebiliyorsanız.
  • mümkünse ilk kovulan olmak isterim, zira kendi imkanlarımla yurtdışına çıkamıyorum. vahim vahim olaylar görmekten, çocuk tecavüzlerinden, ahlaksız şeyler üzerinden geyik yapan insanlar görmekten bıktım. alın dinleriniz sizin olsun, allahlı mallahlı muhabbetler edip kendinizi kandırın.

neyse,

özel olarak kovmak isteyen bir kurum varsa gönüllü olarak kovulmak istediğimi burada beyan ederim.