şükela:  tümü | bugün
 • aşırı dozda din almış bünyenin saçmalamasıdır.
 • çok talihsiz bir beyan. ülkede bu kadar çok takip edilen bir adamın fikri buysa, zaten ateistler ile hoşlaşmayan cahil yurdum insanının zikri ne olur, varın siz düşünün.

  hani hoşgörü diniydi ?

  edit: nihat bey, ateistlerin şeytana da inanmadıklarını bal gibi bilmektedir. ama maksat coşku, reyting vs...ve insanlara "bizim küçük şeytanlıklar affedilir. baksana, babası şeytan olanlar var!" dedirtmek.

  edit 2: tam da tahmin ettiğim üzere "ateistler zaten şeytana inanmıyor, o halde onlara giren çıkan ne" diyenler var. bak kardeşim..türk insanı tahammülsüz ve hemen gaza gelen insandır. gider ateist zannettiği birini döver/öldürür. bir din adamının insanları kutuplaştıracak, cadı avına başlatacak açıklamalardan kaçınması gerekir.

  debe edit: soma'yı unutmayın.
 • ateistlerin şeytana inanmadığını hala kavrayamamış bir insanın sözüdür. ateistlerin sadece tanrıyı inkar ettiğini sanma gafletindedir. bununla beraber ne bileyim, allaha çağırırken falan samimi bir söylemi vardı. işini iyi yapıyor diyelim. keza o kadar para alıyor gerçi, yapsın o kadarını da. (bkz: swh) yine de akp türkiyesinde kazanan adamlardan biridir, o açıdan ne desek boş aslında. helal olsun deyip geçeyim ne diyim, iyi sömürmeler.
 • -luke i am your father.
  +nooooooo!
  -anan da öyle diyodu bak n'oldu.
 • yeminle başından beri şüpheleniyordum babamdan. helal be sana hatipoğlu, insanların anasına babasına, karısına, kızına laf edecek kadar alçalabildin sonunda. hoş, savunduğun değerleri temsil ediyorsun aslında. mucks canım, kib bye.

  (bkz: biraz kızgınım sana)
 • konuşma sırasında ''sizler de iyi insanlarsınız'' diyerek, iyi insan olmak için bir şeye inanmak gerekmediğini,yani inanmayan birinin de iyi olabileceğini kendi kendine itiraf etmiş, bir garip adamın sözü. ''inanmadığınıza inanmıyorum'' falan diyor ama toparlamaya yetmemiş maalesef. sonuçta adam inanmıyor, yine de iyi biri. bitti.
 • sanırım iki gün önce, nihat hatipoğlu tarafından eşinin ateist olduğunu söyleyen bir kadına söylenmiş söz.
  canlı yayında duyduğumda sözlükte başlığı açmak istedim açıkçası ama yapmadım. bilmem kaç tane entry'de "ateizm nedir ne değildir" tartışması yaratmasından çekindim.
  ancak madem laf açıldı, bir bakıma iyi de oldu, asıl dikkat çekilmesi gereken noktanın, söz sahibinin milyonlara karşı, din alimi sıfatıyla nasıl nefret söylemi yaydığı olduğunu belirtmek istiyorum.
  bu tarz "ateistin babası şeytan" gibi tanımların inanç özgürlüğünün zaten yaşanmadığı bir ülkede çok ağır sonuçları olabileceğini umursamıyor bile bu şahıs.

  zerre kadar umrumda değil nihat hatipoğlu'nun hikaye anlatarak kazandığı para.
  ancak milyonlarca insana doğaüstü kavramlar üstünden yaptığı telkinin sorumluluğu çok büyük, çok ağır. bunu bilmesi gerekiyor.
 • çok doğru. bana da boş boş konuştuğum için ayda bilmem kaç yüz bin lira maaş verseler ben de çok severim allah'ı :)