şükela:  tümü | bugün
  • nasıl bir akıldır bu yaaa , uçakta ataist olmaz ama camide bol olur
  • hırsızlık, cinayet, tecavüz mahkumu adi suçluların bulunduğu hapishane koğuşlarında pek bulunmazlar.
    ancak siyasi suçluların koğuşlarında bol miktarda bulunurlar diye tahmin ediyorum.
  • (bkz: cennet)
  • şüphesiz ki leş gibi ayak kokan ibadet yerleri, arka odalarına ihale peşkeş çekilen bakanlıklar, kilo kilo köfte ve ayranlı inançlı insan eğlencelerinin de dahil olduğu elle tutulur, gözle görülür realite.
  • din adı altında insanları sömürmeye devam eden bazı medya kuruluşların da bulunmazlar mesela.
  • bizim ev lan! çok yalnızım :(
  • insanları sınıflandıran, kutuplaşma yapanların bulunmadığı mekanlar. iyice kafayı yediniz ha. bölün amk ülkeyi bölün. o şöyle bu böyle diye diye mına koydumuğun yerinde yapayalnız yaşayalım. insan insandır her yerde bulunur lan. lan oğlum lan niye insanları ayırmaya çalışıyorsunuz lan? manyak mısınız amk siz? hepimiz saygıyla, hoşgörüyle yaşasak ya lan? hiç aklınıza gelmiyor de mi böyle şeyler? neyse ateist ateist çok konuştum. gideyim ben. kesin ben de bi şeyimdir zaten. sınıflandırma yapıyor pezevenk. aristo musun lan sen? hayvan mıyız biz de bizi sınıflandırıyon? kedi miyim lan ben benim bulunduğum alanları sınıflandırıyosun? olm delirteceksiniz adamı yemin olsun. hepiniz insanız lan insan! birbirimize saygı göstersek bu mına koyduğumun yeri çok güzel olurdu da işte olmuyor. eyyorlamam bu kadar. neyse gideyim de biraz daha ateistlik yapayım.

edit: anlık sinirle yazdım biraz hatalı olmuş. evet teknik olarak hayvanız fakat siz orda bahsettiğimi anladınız. diye düşünüyorum.
  • kerhaneler, karaköy'ün kapısındakilere sorsan hepsi elhamdurullah müslümanım der.