şükela:  tümü | bugün
  • bir an önce gerçekleşmesi gereken durum.

    herkesin bildiği bir sır olan 'reptilians' örgütünün yürüttüğü bilimsel çalışmalarda, üstün zekanın kökenini bulmak için en gelişmiş beyine sahip bireyler olan ateistler kullanılmakta ve lobotomiye kadar varan testlere tabi tutularak insanlık dışı muamelelere maruz kalmaktadırlar. bu durum her ne kadar ateistler için gurur verici olsa da 'insan hakları evrensel bildirgesi' ilkelerine ters düşmektedir.

    insanlığın gelişimi ve 'üst insan'a ulaşma yolunda bu bilimsel çalışmaların önemi yadsınamaz. fakat ne olursa olsun insan hakları her zaman ön planda tutulmalı ve bu deneylere son verilmelidir.

    vahşete dur demek için ateistlere de büyük görev düşüyor. onların "muazzam zekiyiz' , 'geceleri uzay-zaman teorileri düşünmekten uyuyamıyoruz' , 'ıq puanımızı ölçecek ölçek bulunamadı' gibi dikkat çeken açıklamalarına son vermeleri gerekiyor. ayrıca felsefede devrim yaratan "tanrı varsa o'nu kim yarattı?" sorusunu sorarak üstün zekalarını bu kadar öne çıkarmamaları lazım. böylece açık hedef olmaktan kurtulmuş olacaklar.
  • (bkz: kendi başlığına ara ara entry girme ekolü)

    mal değneği beyanı.