• selam vermek
    (selamün aleyküm, hayırlı işler)
  • bir şeyle sinir olunca "allah'ım ya!" diye söylenmek
  • "1) seksten sonra hemen duş almak" demiş yazan arkadaş, kardeş insan terliyor vs. o koku ile insan içine çıkılır mı? seksten sonra duş alan sadece müslümanlar mı?
  • adam bu kültürde doğmuş. alışkanlıklar öyle hemen değişmiyor. seksten sonra duş alması denilmiş, ne yapsın adam? domuz kanıyla mı yıkansın?
  • demek ki bazıları müslüman olmasa yıkanmicaklar da.
  • seksten sonra duş almayı dini alışkanlık sananları gösteren başlık.
  • valla tanrının olması saçma olurdu diyerek söze başlamaları. bence de 'tanrı' yok
  • "benim de ateist arkadaşlarım var" demek.

bu arada yeri gelmişken söyleyeyim, benim de ateist arkadaşlarım var abi, hatta kürt, alevi arkadaşlarım da var (artık her türlü ayrıştırıcılığı, ötekileştirmeyi, iftirayı, haysiyetsizliği yapma hakkına eriştim).

edit: olm mal mısınız? seksten sonra duş almak müslüman eylemi mi?
    adam hiç seks yapmamış gençler, kaçın sikecek.
  • kopmamaya devam edebilecekleri alışkanlıklardır.

dine ve dini değerlere hakaret etmedikten sonra ateist gelsin bayram kutlasın ne olacak? kurban etinden yesin ne farkeder?

hiç sevmediğim inançsız olduğu bilinen celal şengör arada inşallah diyor. buna neden gocunsun bir müslüman? inançsız olduğunu bildiğim bazı kişiler allah belanı versin diye beddua ediyor, etsin.

kendine ateist diyenlerin çoğu geçimsiz olsa da müslümanım diyenlerin onlardan farkı yok.

ergenliğinizi tamamlayıp sözlüğe fikir sıçmaya geliyorsunuz. sıçmayın. şu dünyaya ne kadar az sıçarsanız o kadar az kirlenecek.
hesabın var mı? giriş yap