şükela:  tümü | bugün soru sor
 • orospu çocuğuna orospu çocuğu diyebilmeleri sebebiyle küfürbazdırlar. siz siz olun yavşak olmayın, insan olun.

  not:müslümanspor.
 • (bkz: peki)
 • demek ki "kendisini yaratilmislarin en üstünü kılmış ve onu en güzel biçimde yaratmış rableri" ifadesi geçersiz bir ifade.
 • çünkü eskiden bu memlekette göte göt denirdi. bahsi geçen inançsız kitle hala fikirlerini açıkça dile getiriyor.
 • saçma sapan arapça kelimelerle konuşmaktan daha iyidir kanımca.
 • müslümanların sübyancı olmasının sebebi kadar iğrenç değildir.
 • belki küfürbaz olanlar vardır aramızda. bilmiyorum ama en azından tecavüzcü değiliz.
  katil de değiliz. kendimizden olmayanları öldürmüyoruz.
  çocukları istismar eden sapıklardan da değiliz. bu istismarı evlilik adı altında yapıp meşrulaştırmıyoruz.
  böyle saçma saçma cemaatlere gidip ülkenin ağzına sıçmaya falan çalışmıyoruz.

  kimseye zarar vermeden yaşayıp gitmek neden bir problem bu insanları için. küfür ediyoruz evet ama sizde hak ediyorsunuz.
 • ne alakası var *muğa koooğğğğğyyu, diyerek reddettiğim tespit. küfürbaz değiliz ama hak edene hak ettikten çok çok radde sonra küfredebiliyoruz. normal hayatında neredeyse hiç küfür etmeyen bana bile küfür ettiren adamlar çıkıyor maalesef.
  şu hayatta bir ateist olarak en çok küfrettiğim kişiler gereksiz yere korna çalan çomarlardır efendim. bi insan ne yaparsa yapsın tahammül ederim ama korna çalan adamın anasına avradına düz giderim. duruma göre önünü keser hesap sorarım. gereksiz yere korna çalmayın lan.
 • konuyu hakaretlerle dolu bir entry ile açıklamış müslüman başlığı.

  merak etme, müslümanlar kadar küfürbaz değildirler.

  özel mesajlarımdan alıntı yapayım mı sayın yazar? o üstün müslüman ahlakını görmeye dayanabilecek misin acaba? aa dur ama, önce seninkilere bakalım hele:

  --- spoiler ---

  meşrebi itibariyle hayvanatin kötü hasletlerini bünyesinde zuhur etmiş tanritanimazlarin küfürbaz olmasının nedeni... bu güruh yani beyinsiz ayak takımlarının aklı devreden çıkmıştır... onlar artık en aşağı seviyede yaşam süren mutualist formlara dönmüştür, ruhaniyeti ziftlenmis, kalbi kireçlenip katılaşmış bu mahlukat cinsinde turet sendromuna yakalanmak gayet tabidir.

  --- spoiler ---

  bunlar küfür değil şimdi he mi? tabii ki değil, bunlar senin yüksek ahlaklı gönlünden dökülen inciler, değil mi barış dini mensubu kardeş?

  başkaca kullandığın sözler:

  kenud: nankör, iyilik bilmez. 2) âst, günahkâr. 3) pinti, tamahkâr 4) kocasının hukukuna ve iyiliklerine küfran eden nankör kadın.
  necis: pislik, aşağılık
  esfeli safilin: aşağılın da en aşağılığı

  acaba bu güzel sözler senin kutsal kitabın kuran'dan ve hadislerden mi alınma? hani yahudileri ve hristiyanları arkadaş edinmeyin diyen, onları necis diye niteleyen, paganların ve mürtedlerin ölümünü emreden hadis ve surelerden mi alınma?

  edit: yahu adam eşcinselliği bulaşıcı hastalık zannediyormuş zaten. neyin çabasını harcamışız ki :) (bkz: #73257794)