şükela:  tümü | bugün
 • jajajajajaja

  psikolojiyi somatik belirtilerden veya genetik temelden ayıran cahil beyani
 • kesinlikle katıldığım tespit. ateist arkadaşları en son gördüğümde atomu parçalamak ile meşguldüler, selam verecek vakitleri bile yoktu. davar gibi yatıp sosyal yaşamın kısıtlı oluşundan ekşi sözlük'e entry döşemek biz inananlara mahsustur. zaten bilindiği üzere ekşi sözlük yazar profilinden dolayı inanç propagandasının yapıldığı bir sözlüktür.
 • saçma iddia.

  bu kadar moronun olduğu bir ülkede ve hatta gezegende yaşamları birilerinin mitolojileri uğruna mahvedilen insanlara yalnızca tanık olmak bile psikolojiye miley cyrus balyozu indirir zira; böyle yalaya yalaya.

  bak her ateist aşmış derecede kültürlüdür eğitimlidir, thales'in doksan göbek akrabasıdır, falan diye üfürmeyeceğim. ama ortalama bir ateist sorgulamayı, soru sormayı becerebilecek farkındalıktaki insandır. bu kadar yoğun bir din baskısının ortasında yanlış giden bir şeylere, çelişkilere, ne kadar sapık ve ahlaksız varsa hepsinin allahçı hu'cu olmasında bir iş olmasına kafa yoracak, "bu işte bir iş var." kuşkusuna düşecek, çok yüksek olasılıkla da bilimsel açıklamaları gökten inmiş hikayelere bin kez yeğleyecektir. o yüzden de olayları ve kavramları gökte oturan bir baba figürünün ol dedi diye olmasıyla açıklama rahatlığında değildir, kafası sorularla, vicdanı adaletsizliğe karşı isyanla doludur.

  en kısa açıklamasıyla cehalet mutluluktur, bildin mi?
 • açılın atayizlerin ayininden yeni geldim.

  yine bi ameriga acanı ortalığı karıştırmaya gelmiş inanmayın beyler.

  dinimiz süphaneke amin.