şükela:  tümü | bugün
  • yetersizliğini gizleyemeyen birinin, ben yeterliyim rolü oynamaya çalışırken düştüğü trajediyi yansıtan bir başlık ve girilen komik entry. dünyada irili ufaklı binlerce inanç var ve hepsinin de kendi içinde bir tanrısı var. asıl trajikomik olan ne biliyor musun? tarih boyunca ve şu anda inanılan binlerce tanrı figürü arasından hangisinin doğru olduğuna ailesi karar vermiş birinin, başkalarına gülüyor olması. durumun, kendisine hiç söylenmediği için üvey babasını gerçek babası zanneden birisinin durumuna benziyor. ne kadar trajik!
  • bakın, insanın kendinden olanı sevmesi absürt bi olay değildir. insanın kendinden olanı inkar etmesi absürt bi olaydır.
  • (bkz: yalan söylüyorsun)

maymun sevdası değil, bilgiyi kabullenmedir, bilimi inkar etmemektir bu.

yallah arabistana diyecektim ama orası bile yolunu değiştirdi, modern dünyaya uyum sağlamaya çalışıyor, 10 seneye kalmaz, yapamazsınız orada da.

not: ateizmin kutsalı mı var sayın şey.
  • yobazlardaki at, eşek, koyun, keçi sevdasının yanında hiçtir.

kediyi kıstırmaya çalışan hacıyı da unutmayalım.
  • ilk entry sahibi sanırım 2000 sonrası “bulutlar aldı koca gemiyi, gelibolu’ya vurdu, batırdı” tarzı eğitim sistemiyle yetişmiş. çünkü biz okulda sağlam biyoloji eğitimi alırdık. üniversiteyi geçiyorum lise bile böyleydi. eski eğitimin mirasyedileri olarak bizler bu arkadaşlara yardımcı olmalıyız.

(bkz: #75218641) şurada bilimsel izahı mevcut.
  • m*slüman denen ve sklerini herşeye sokmaya çalışan çöl fahişeleri olsaydı 'nikah düşüyor mu' diye skmeye kalkardı. bence ateistler ile maymunlar arasındaki ilişkiyi incelemek yerine kendi sikik dininize bakın. alim dediğiniz ruh hastalarının yüzde 95 i nelerin skilip skilmeyeceğini tartışıyor.
  • (bkz: engelle)
  • troll kardeş hayatımda okuduğum en malca şey sanırım bu oldu. tebrikler
  • benim takip ettiğim kadarıyla bu maymun sevdası ateizm karşıtlarının tek savı. ateistler bi sürü farklı kanıt ileri sürüyor. karşıtları ise insanın atasının maymun olduğunu anlıyor. inançlı biri olarak evrim kanıtlarının çok daha tutarlı olduğunu düşünüyorum.