şükela:  tümü | bugün
  • bostancıda, sahile doğru inen sokaklardan birinin köşesinde bulunan bisiklet dükkanı. tamir de yapıyorlar, satış da var. bugün lastik sorunum için bayram günü açık bulduğumuz tek yerdi. güzel bir şekilde yardımcı oldular, memnun kaldık.kaliteli ürünler satıyorlar, fiyatlarını kıyaslayacak kadar bakamadım ürünlere ancak bir çok bisiklet markasının hem bisikletleri hem de aksesuarları var, ihtiyacınızı her türlü karşılayabilirsiniz.

umarım işçilikleri de güzeldir, haftaya bakıma götüreceğim bisikletimi.
  • eşimin muhteşem üstü kararsızlığı sonucu dükkanda yaklaşık 3 saat takıldık.

sonrasında kendime "carraro flexi 121" ve eşime de "legrand lille 2" aldık. bu süre içerisinde sorduğumuz bir milyon soruya da çok kibar bir şekilde cevap verdiler ve fiyat konusunda da oldukça yardımcı oldular. hatta eşime youtube kanalı için çekim yapmasına izin verdiler ve kendileri de bisikletler hakkında kısa kısa bilgilerle çekime katkıda bulundular.

hazır bahar gelmişken ve bisiklet almak gibi bir niyetiniz varsa buraya uğramadan karar vermeyin.
  • aynı zamanda güncel bir shimano service center. kendilerine yolum geçen sene haziran ayında lastiğim patladığında düşmüştü. pazar günü açık bulabildiğim tek yer olmasını geçtim ilgilerine hayran kalmıştım. her pedalladığımda mutlaka uğradığım bir yer haline geldi.

yolunuz düşerse uğrayın, gerçekten uğradığınıza değecek.
  • bostancı da tren istasyonu ve minibüs caddesi arasında kalan bisikletçi.
    büyük firmaların bayi ve teknik servisliğini yapmakta. bu sayede farklı markaları yanyana görüp karar verme şansı oluyor.
    satış işlemlerinden memnun kaldım. umarım servisleri de iyidir. bakıp göreceğiz.
  • gün itibari ile sahibi ramazan korkulu ile uzunca bir online görüşme sonrasında carraro'nun (#107448360)bir modelini kendilerinden almaya karar verdiğim bisiklet firması.

internet siteleri oldukça yeterli, yardımsever ve anlayışlı çalışanların olduğuna emin olduğum firma.
    umarım ben de memnun kalır ve kendileri ile muhabbetimiz uzun süre devam eder.
  • kendileri çok düzgün esnaf,sorduğum bütün sorulara cevap alabildim.
  • atölyeye bakan iki kişi vardı.* kısa boylu ve esmer olan üzeyir arslan'dır. uzun boylu ve kumral olan ise aykut koç. aykut denen eleman çok çok acelecidir. 5 dakikalık işi 1 dakikada yapmayı maharet sayar. bisiklete, komponente, söküm takım araçlarına hayli sert davranır. sanırsın bu adam havaalanında, uçağın da iki dakikası var, o arada karşılaşmışsınız da bir ricada bulunmuşsunuz, o da ışık hızıyla size yardımcı oluyor gibi... bir sakin ol be abi! bu ne şiddet bu ne celal!

gelelim üzeyir'e. üzeyir, istanbul'un en esprili, en güleç, en kafa dengi bisikletçisidir belki de. teknik bilgisi tamdır, aceleci değildir, parça takım işleminde kılı kırk yarar, oldukça özenir. efendi biridir. insan ilişkileri on numaradır.

atek bisiklet, kimi komponent ve ekipmanları, piyasa fiyatının bir tık altına da satabilen, bol parça bulunduran bir mağazadır. dükkan, iç tasarım ve ambians bakımından avrupa normlarındadır. sıfır bisiklet sayısı oldukça fazladır. bisiklet aksesuarı üzerine envai çeşit ürün barındırır.

müşteriye "kahve/çay içer misin" diye soran tek adrestir.

atek bisiklet, iyidir. fakat en iyisini arayanlar için; (bkz: bisikletsepeti.com)