şükela:  tümü | bugün soru sor
  • geçen ay brandium şubesinin önünden geçerken, bu ne güzel koku böyle diyerek içeri girip, güleryüzlü kızların gazıyla 60 gayme bayılarak aldığımız kokunun, 75 m2 evin içinde, afedersiniz osuruk kadar kalıcılığı olmamasına şaşırdığım, parayla rezil olma atölyesi!

verdiğimiz parayı geri almak için de bir workshopınız olursa yazın beni listeye..
  • yılların meshur kolonyacısı rebul'un ürün gamını duş jeli, nemlendirici, oda kokusu vb.birçok ürünle zenginleştirip üst segment için konumlandırdığı kozmetik markası.
    kadın parfümlerinin kralı narciso rodriguez by her 'ün kokusunu birebir kopyalamış ve bahsi geçen bu parfümü black orchid adıyla orjinalinin 1/3 fiyatına piyasaya sürmüşler. ayrıca çok başarılı kolonyalara sahip olduğunu hatırlatmama gerek yok sanırım.(bkz: rebul)
  • yeni ürünleriyle beni benden alan yılların kolonyacısı. ürünlerin hepsi ayrı güzel. hem kendinize hem de arkadaşlarınıza hediye almak için seçilebilecek en güzel yer.
  • normal sartlarda "parani sacip savuruyosun ne gerek var o kadar kreme yazik " diyen annemi bile tavlayabilmis urunlere sahip kozmetikçi.
  • yoğun kokulu (39 tl'lik) kolonyalarının hem kutusu hem şişesi zarif, dekoratif. bunlardan ayrı karabiberli parfümü var. odunlu parfümü var. amber, erguvan, yeşil çay, lavanta, yasemin, amber, incir, zencefilli yoğun kokulu kolonyaları var. bunun yanında oda kokuları da var çubuklu. bir de marketlerde bakkallarda satılan normal kolonyalar var, onlar burda bulunmuyor. mekanları pek hoş. renk, dekor, dizayn ve kokuların birleşimiyle içinde saatler harcamalık yer yapmışlar. ankamall'de.
  • şahane kolonyalar üreten bir marka.
    daha iyileri de vardır elbet ama ömrü hayatımda denk geldiklerim arasında en iyisi.
    insanın yaşam kalitesini arttırıyor.
  • black pepper isimli erkek parfümü gerçekten hoş, seksi ve kafa delmeyen.
    migrenli beyler keyifle kullanabilir.
  • neroli, magnolia ve erguvan ile aklımı karıştıran atölye. karar veremeyip üçünü de aldım. zorlu center şubesi'nde erdem bey kokulardan neredeyse benim iyi anlıyor bu arada. ona danışarak size uygun ürünü ya da kokuyu öğrenebilirsiniz.

yaz ayında parfüm olarak da kumral kadınlara noble bouquet' i tavsiye ederim. limon, lotus ve müge kombinasyonu muhteşem duruyor.
  • muhteşem el kremlerine sahip marka. ellerde yağlı hissinden nefret eden beni kendilerine bağlamışlardır. ilk defa bir el kremini bitiriyorum.
    ayrıca müge kolonyası da muhteşem.
  • türk malı bu kalitede ürünler üreten bir kozmetikçimiz varken gidip elalemin parfümüne o kadar para vermek ağrıma gidiyor. bu markanın mükemmel bir parfümünü kullanıyorum. ne olduğunu yayılmasın diye söylemem çünkü bireysel menfaatlerimi milli menfaatlerden daha önde tutan bencil bir domuzum.