şükela:  tümü | bugün
  • mustafa sandal'ın 2009 yazında çıkacak albümünün hit şarkısının adı... sözleri de şöyle:

tam isabet...
    yakışır mı?
    bize adalet karışır mı?

vicdan bu vicdan,
    alışır mı?
    külfetiyle barışır mı?

kim oyuncak ki sen oyuncusun,
    hakkımızda hayırlısı yok daha...
    belki avlanıyorken av olursun,
    durma çevir aşkımın namlusunu bana...

ateş et ve unut,
    arkanı dön ve git,
    yaramı saracak biri var mı diye...
    geri dönme sakın,
    başka öc alma hiç,
    ateş et ve unut...
    öylece güle güle...

söz : mustafa sandal
    müzik : mustafa sandal - bojan dugic
    duzenleme : bojan dugic
  • sarkinin arkasindaki beat ve melodi arak degilse, en azindan bir sure ses getirir.
  • beat ve melodisindeki "arak" sanılan batı esintisi bojan dugic etkisindendir.

bu adam sting, j.lopez, gwen stefani, sean paul, 50 cent, destiny's child, nelly, jessica simpson, jay z vs. gibi isimlerle çalışmış bir abimizdir. kendisi, mustafa sandal'ın son albümündeki "karizma" ve "ateş et ve unut" isimli şarkıların müziklerinde kalitesini konuşturmuştur, şaşılacak bir şey yoktur.

velhasıl araştırmadan etmeden bir şarkıya arak etiketini yapıştırmak doğru bir şey değildir.
  • şaşırtıcı derecede iyi mustafa sandal şarkısı..
  • uzun zamandır adını öğrenmeye çabaladığım, süfer mi süfer bir beat'e sahip, kendini dinleten, bağımlılık yapan mustafa sandal şarkısı.
  • ilginç bir şekilde let the music playi çağrıştıran şarkı.?
    hala arak olduğuna dair kıyamet kopmadıysa yurdumda, kesin arak değildir... hem mustafam yapmaz öyle şey!!!
  • sözleri olmasa çok daha güzel olabilecek şarkı*...
  • böyle uyuz olduğunuz şarkılar beyninize karabasan gibi çöker de, sessizliğin tam ortasında o melodilerin çığlığını duyar gibi olursunuz ya.. işte bu şarkının da üzerimde böyle bir etki yarattığından beridir trans halinde öne arkaya sallanarak dinliyorum ve çırpındıkça daha da batıyorum.

ulan yoksa şarkı hakkaten güzel midir nedir?
  • mustafa sandala yakışmayan yada bildiğimiz mustafa sandal tarzında olmayan bir şarkı. nereden nereye dedirten şarkı suç bende