• türkiye'de çocuk infeksiyon hastalıkları konusunda en iyi adamlardan biri.
    prof.
    hacettepe.
  • bugün coranavirüs hakkında gayet açıklayacı ve mantıklı bir açıklama yapmış olan bilimadamı. şu açıklamayı alıp bizim cahil milletin kafasına sokacaksın aslında.

açıklama
  • 11.03.2020 tarafsız bölge cnn programında tek başına programı götürdü tebrikler hocam büyüksün.
  • tarafsız bölge programında çok rahatlatıcı, güven verici ve şeffaf bir şekilde konuşmuştur.
    hoca büyüksün.
  • hacettepe üniversitesi tıp fakültesi pediatrik enfeksiyon bilim dalı öğretim üyesi ve covid 19 bilim kurulu üyesi hocamiz. sağlık bakanlığı'nın süreci bu kadar iyi yönetmesindeki en büyük etkenlerden birisidir. an itibari ile de cnn türk'te durumu harika bir şekilde özetliyor. programı izleyen kimsenin aklında soru işareti kalacağını sanmıyorum. heykelini diksek malum bölgesine beton yetmeyeceğini ama accayip nazik ve sevgi dolu bir insan olduğunu da söylemek isterim.
  • televizyonlarda görmek istediğimiz tipte bir uzman. bilgisi, tecrübesi, beyefendiliği ve hitabetiyle cnn türk tarafsız bölge programının yıldızı olmuştur. ülkede böyle insanların olduğunu bilmek mutlu ediyor. buraları okuyorsanız ateş bey, teşekkür ederim.

tanım: çocuk enfeksiyon hastalıkları uzmanı prof.dr.

edit: düzeltme için anti duoble u oyzeck'e teşekkürler.
  • hocam belli ki çok bilgilisiniz ama lütfen bırakın diğer konuklar da konuşsun. özür dileyerek sözü almak yaptığınız kabalığın niteliğini değiştirmiyor. o sırasını savınca da oytun hoca'ya paslıyo. 5 tane konuk var ama sadece iki kişi konuşuyo.
  • bana aşırı iyimser geldi...
  • izlemeyenler 12.03.2020 tarihli tarafsız bölge programını bulup ateş hocayı mutlaka dinlesin.
  • tane tane her şeyi karşısındakine anlatabilme yeteneğine sahip çok da sevdiğimiz hoca

her ne kadar bazı dangalaklar tarafından bok atılmaya çalışılsa da işini düzgün yapabilen sayılı bilim insanlarından biri
hesabın var mı? giriş yap