şükela:  tümü | bugün
 • https://m.youtube.com/…nel/ucbdno_v2u3yfrn3xriehzyg adresinde kanalı bulunan youtube kullanıcısı. toplumun dayatmalarından ve psikiyatrik rahatsızlıklarından kaçışı, bu sorunların çözümünü dağa, insanlardan uzağa yerleşmekte bulmuş. şu sıralar yedi ekmekle yedi günde izmir'e yürüyecek. sıradaki videosunu merakla bekliyorum.

  sözlükte daha önce odtü'de okurken kafayı çizip dağa çıkan adam başlığında incelendi ancak videolarını izlerseniz akademik hayatının böyle bir karar vermesine etkisi olmadığını görürsünüz.
 • kendini iyi hissettiren şeyleri yapabilen recai rize isimli insanın youtube kanalı. videolarını izliyorum bana sohbeti hoş geliyor ki gerçekten akıcı konuşuyor.

  videolarında anlattığına göre, kendisi fantastik kitap yazıyormuş. kitaptaki bir karakterin yapacağı yolculuğu, benzer bir şeklide deneyimlemiş olmak için bir kaç gün önce battaniye, çadır vs. almadan, kendi yaptığı ekmek, su ve bir kaç lirayla izmir'e doğru yürüyüşe geçti balıkesir'den. kendisini samimi buluyorum, takipteyim şimdilik.
 • herkesin aklından geçen ama bir türlü yapmaya cesaret edemediği şeyi; doğaya kaçışı yapan bir insanın kanalı.

  yaklaşık olarak geçen bir yıllık sürenin recai'ye çok yaradığı açık bir şekilde görülüyor. videoları da ayrı bir keyif gerçekten. sanki yanındaymışım da muhabbet ediyoruz gibi. hoş sohbet birisi. umarım bir gün tanışma fırsatımız olur. tebrik ediyorum.

  son attığı şu video;

  o sisli çınar demiş ama bence sisli huzur