şükela:  tümü | bugün
 • 2011 senesinde 5 yıldızlı otel standartlarına yükselmiş tesis. etrafında 10 sene öncesine kadar harika çam ormanları vardı. sonra bir anda yangın çıktı. heryer kül oldu. seneye anladık ki etrafına it sürüsü gibi otel yapılacağındanmış. bisiklete bindiğim çam ormanlarını mardan palace 2-3 kilometre duvarla kapatmış. artık büyüdük. eski adıyla kundu tatil köyünün 15 günlük devreleri de mazide kaldı. babamlar her yıl 3-4 aile giderler. onların çocukları da biryerlere dağıldı. ucuz bilet bulabilirsem 3-4 gün kafa dinleyip işimin başına döndüğüm bir yer oldu. zaten yazın antalya fikrine karşıyım. haziran-temmuz-ağustos zaten yanıyorum istanbul'da. akdenizin yüzde doksanı bulanık ve dalgalı. öğlen 12-15 arası zaten denize girilmiyor sıcaktan. cafeteryasında oturup batak oynamak ta tatil anlayışıma ters. ee klima var diye tıkıl odaya. burda da var odamda klima, ne d,ye akdenize tatile gidilir anlamam. soğuk iklim turistleri kendilerinde olmayan güneşi görmek için geliyor da bize noluyor. ege gibi yüzen yatın deniz dibindeki gölgesini de göremiyorsunuz. akdeniz'e gitmek akılsızlık. ya ege ya yayla insanıyım ben.
 • 15 mayıs 15 eylül tarihleri arasında hakim savcı paşaların ucuza tatil yapması için (yaz döneminde hakim savcılar diğer personelden daha uygun fiyatlara kalabiliyor, yazık az para alıyorlar ya zaten) ölü sezon olan kış boyunca katip müdür, mübaşir gibi piyonları hizmet içi eğitim, uyap eğitimi gibi zırva eğitimlerle kullanarak zarar etmeyi engelleyebilen tesistir.
  bakanlığın kesesinden atgv'nin kesesine para akıtılmaktadır.
  adam zaten uyap uzmanı, bu adamı uyap eğitimine gönderiyorlar.

  bütün maksat yaz döneminde hakim savcı ucuza tatil yapabilsin.

  atgv'nin adının hsgv (hakim savcıyı güçlendirme vakfı) olarak değiştirilmesi uygundur.

  adalet teşkilatı yalnızca hakim savcıdan ibaret değildir.
 • sevgili kaya, siyah giyen deniz, doktor denzan, hukukçu başar, burçak, baterist fırat, peygamber semih, tatlı kız burcu, polatlılı fidan ekşideyseniz ses verin yaşillendirin.
  tanım: hayatımın geçtiği tatil beldesi. hey gidi wow topkapı palace ın yangınını söndürdüydük.
 • oraya yirmi yıldan fazla emek vermiş çalışanlarını keskin bir kararla alakasız görev yerlerine süren, sonra o çalışanlarının o zamanlar önerdiği fikirleri onları çıkardıktan sonra bir teşekkür dahi etmeden kalleşçe tesise uygulayıp etrafı güzelleştiren başların bulunduğu bir hikayeye de sahip eski günlerin özlendiği güzel tatil köyüdür.