• o ses türkiye'den kovulmazsa bu sözlüğü bırakırım.

edit: acun'un akp'ye olan yakınlığına dayanarak yaptığım tespiti, 50 iq'lu, okuduğunu anlayamayan çomarlar anlayamamış haliyle. bu gerizekalılar yüzünden artık her entrye açıklama yazmak zorunda kalacağız sanırım.
  • sanırım öteki sene o ses türkiye jüriliğine alınmayacak. şimdiden belli etmiş.

edit: sayın amınakoduklarım gerizekalı mısınız? öteki sene jüriliğe alınmayacak diyince nasıl troll orospu çocuğu oluyoruz? ben gökhan'ı seven bir insan olarak tercihini de beğendim. ama malum kişinin acunla yakınlığı, murat boz'un paylaşımları, sibel can'ın afrin ziyareti, ebru gündeş'in kocasının kim olduğu düşünüldüğünde çok normal bir yorum yapıyorum şurada. öylesine de yaptım bunu. ne alakası var bunun trollükle? beyninizi ve egolarınızı sikeyim sizin.

edit2: o medyanın trolü olduğum düşünülüyorsa 500 entry var hesabımda 3 yıldan beri attığım. girin bakın bir şey bulursanız bana mesajdan sövmeye devam edersiniz.
  • murat boz gökhan'ı takipten çıkartır.
  • biriniz de ne paylaştığını paylaşsanız...

nicki olmayan herif çoğu kişi tarafından engelli olduğundan görülmeyen paylaşım.
  • (bkz: hacklendim) mesajı gelmezse bu devirde cesaret işi, ama işin acı tarafı bunun cesaret gerektiren birşey olduğunu kazıdılar kafamıza, normal karşılanacak hiç uzatılmaması gereken birşeyken cesaret madalyası takılcak hareket olarak karşılıyoruz.
  • ''mesajınızı aldım;tamam diyorum.''
  • yavşaklar sıraya girmiş entry için... be amınakoyduklarım, o leş içinizi, o omurgasız duruşunuzu neden bu kadar belli ediyorsunuz? yok jüri olamazmış da yok bilmemneymiş de... sizden değilse ölsün herkes değil mi haysiyetini siktiklerim! amınakodumun aciz, vasıfsız, karaktersiz, ezik, sünepe herifleri sizi!

edit: şu entry’de kime sövdüğüm çok açık değil mi? bana mesaj atıp küfrederek ben öyle demedim diyenler, ulan madem öyle demediniz neden üstünüze alınıyorsunuz. siyasal islamcılar tam olarak bu zihniyeti, bizden olmayan iş yapamasın zihniyetini getirmedi mi 16 yıldır. e siyasal islamcı değilsen neden üstüne alınıp bana ana avrat sövüyorsun? bir de çomar diyor mk fındık beyinlisi.
  • fetö cü lerle ile işkileri ortayada çıktıböylece bu şerodak ları nın. her kes safını belli etiyor. mason acunda yakın da pkkfetöcü lüğünü açıklar.

- generated by çomar tweet generator v1.12 -
  • acun abi uyuyor mu? bu nedir ya?!
  • ince’den bir de beste yapsa tadından yenmez.

tanım: sanat erbabı
hesabın var mı? giriş yap