• mansur başkan'ın açıklamasına göre athena ankara'daki konser teklifini bir şartla kabul etmiş ve o şart da aldıkları paranın tamamını mehmetçik vakfı'na bağışlamakmış. istanbul'daki durumu bilmem ama ankara'da durum böyleyken farklı olduğunu sanmam.
  • toplam bütçe 1 mercedesin 1/40 'ı kadardır.

edit : mercedes uzun seneler kullanılıyor ama bu para 1 gecede gidiyor diye mesajlar alıyorum. sorun yok 40 sene boyunca bu kutlamalar yapılır, bu süre sonunda mercedeste halen duruyor olursa o zaman karşılaştırırız.
  • utanmaz ve ahlaksizsiniz. adamlar bu isle para kazaniyor. ordan burdan bedavadan maas almiyor, tanidiklarindan peskes cekilen ihalelerle zenginliklerine zenginlik katmiyorlar.

yiyinmis. herkesi kendiniz gibi saniyorsunuz.

isleri karsiliginda aldiklari paradir. seffaf bir sekilde aciklandiktan sonra hic de umrumda olmayan meblagdir.
  • cumhuriyetimiz vatanımız milletimiz ey büyük atatürk falan filan diyip cukkalanan paradır.

eee ak parti tayfası aman ümmet din iman diyip aynısını yapıyordu.

ne oldu * ... uyan vatandaş uyan. bu düzen öyle bir düzen ki sade vatandaş avuçlanır, avantacı tayfa cukkayı cebe indirir. bunun adı da vatan millet bayrak din iman cumhuriyet atatürk serhildan... olur.

hepsi aynı bok...
  • salonda gizli gizli ejder meyvesi suyu içmek yerine, halk konseri yapılmıştır. zannetmiyorum o kadar paraya konacaklarını. athena zaten acun medya aracılığıyla parayı kırdı. öncesinde de fakir fuakra değillerdi. bilip bilmeden trollemeyin yiğitler. uğur ışılak belediyelerden aldığı paraları açıklasın esas o zaman konuşalım.
  • 29 ekim günü iş verenleri o gün bayram, o günki paranızı kesiyorum dese rezalet başlığı açacak insanlar gelmiş buraya işini düzgün yaparak parasını hak edenlere ceplerini dolduruyor diyor. istiyorki sanatçı kazanmasın, kölesi olsun. aptal, valla aptal bu insanlar.
  • aldığı parayı değil, bu parayı bağışlamasını konuşalım.
  • aldığı parayı mehmetçik vakfına bağışladıını mahsur yavaş anlatmıştı. gereksiz bilgilerle olayı kışkırtmayın.
  • biri de lutfen su tiyatro gosterisi yapmayip belediyeden para alan vakif tiyatrolarini, konferans duzenlemeyip organizasyon yardimi alan islamci yazarlari ortaya cikarsa da asil yiyiciler kimmis gorsek.

ben useniyorum yazmaya, haberleri internette erisilebilir halde, arayin bulun.
hesabın var mı? giriş yap