• "hayde hobaaa apgreyd edicem bilgisayarı yeha!" diyerekten sen git al bundan, iki gün sonra öğren ki bunların daha prosu ultrası goldu otu boku püsürü çıksın!! ( misal: 9200 pro, misal: 9600 pro, misal: 9700 pro, misal: 9700 gold, misal: 9800pro, misal: 56049738094099 fx enforcerallahhhh!! )
    neymiş efenim, 9200 directx 9 u desteklemiyormuş da 9200 pro destekliyomuş, ama istersek biz 9200'ü 9200 pro gibi çalıştırabilirmişiz, yok onda bu varmış da şunda şu yokmuş, ama bi üst sürümde smart shader len video shaderöeeehh!!*

heyallahım iki dakka sabit durun bi be! illa sidik yarışı yapcanız, iki dakkalık hevesi kursağımızda bırakcanız di mi!? tamam gayet güzel oynuyorum ben unrealimi ama, yaw kardesim insanın içine kurt düşürmenin ne alemi vardı şindi?

(alo sana diyorum ati sana diyorum nvidia!! bak hala kasıyolar ya! üretmeyin kardeşim yeter ya)
  • bunun driverlerini sitesinden upgrade ediyorsun, bi bakıyorsun hoop ati radeon 9250 oluvermiş....

bunu yapmazsan nooluyor? battlefield 2 çalışmıyor.
  • zamanin efsane kartlarindandi.
  • bir anda aklıma gelen ergenlik dönemimde sahip olduğum ekran kartı.
    tek hayalim 1024x768 çözünürlükte 15” monitörümde doom 3’ü yüksek ayarlarda oynayabilmekti.
    yapamadım...
  • rv280 kod adli vpu 'ya sahiptir. islemci hizi 250 mhz ve 400 mhz (128bit) hizinda bellege sahiptir ve bu bellek 6.4 gb bant genisligi saglamaktadir. islemci teknolojisi ise 0.15 mikrondur.
  • yeni ibook'larin bunyesinde bulunan ekran karti chipseti...
  • ortalıkta radeon 9200 diye adı dolaşan ve çok kısa bir süre içinde intel işlemciler için çıkacak olan ati menşeili bir chipsete sahip "ati radeon 9100 igp" anakartlarında grafik işlemcisini gömülü olarak göreceğimiz ekran kartıdır. ekonomik ve performanslıdır.
  • su siralar piyasadaki fiyat-performansi en dengeli ekran karti budur kanimca.bide aldigim ilk ati ekran kartidirki oldukca memnun oldugumu soylemeden gecemeyecegim.
  • 2006'nin basi itibariyle piyasadan silinmeye yuz tutmus ekran kartidir. bir ihtimal kenarda kosede 40$ civari bir fiyata bulabilirsiniz. kartin sahibi kisiler icin ise upgradein ayak sesleri duyulmaya baslamistir coktan.
hesabın var mı? giriş yap