şükela:  tümü | bugün
1706 entry daha
  • beşiktaş için aile babası gibi olan emekçi futbolcu. hani sabahleyin erkenden işe gidip akşam yorgun argın elinde poşetlerle eve dönen baba vardır ya, ailede güven ve huzurun simgesidir. işte atiba'yı beşiktaş'ın sahadaki kadrosunda görünce abartısız aynı hisleri yaşıyorum. biliyorum ki bu adam kanının son damlasına kadar savaşacak, sahada ayak basmadık yer koymayacak. tüm bunları ince bir işçilikle eksiksiz ve kusursuz yapacak. stres yaratmayacak, olabildiğine soğuk kanlı olacak. takım arkadaşlarını rahatlatacak, eksiklerini kapatacak, ileride oynayan futbolcu arkadaşlarını oyuna konsantre edecek. bizlerde taraftarlar olarak onun verdiği emeğe alkış tutacak ve kendisine büyük saygı duyacağız.

    görüldüğü üzere atiba bildiğiniz, beşiktaş'ımızın aile babası. hatta geçenlerdeki olaylı türkiye kupası maçında van persie'ye haddini bildirmek için hamle yapan tosic'i tutup sakinleştirmesi tam da bize yakışmaz diyen baba tiplemesiydi.

    arada sırada futbolunu asistlerle ve gollerle süslüyor ya o zamanda sanki cebinden çikolata çıkarıp bize uzatıyor. öyle güzel, öyle candan bir insan.
  • beşiktaş'ın harbiden beyni, kalbi, akciğeri olan oyuncu.

    (bkz: 23 şubat 2017 beşiktaş hapoel beer sheva maçı)'nda onsuz sıradan beşiktaş'ı izliyoruz.