şükela:  tümü | bugün
  • hüseyin bürge'nin milletvekili olabilmek için başkanlıktan istifa etmesiyle bayrampaşa belediye başkanlığına seçilen kişi. siyasi yaşamının haricinde, ilçe sakinlerine yıllarca eczacı olarak da hizmet vermiştir. babacan adamdır, başkan olması kendisini yakından tanıyanları sevindirmiştir.
  • evlerimiz komşu sayılabilecek kadar yakın olan, bayrampaşa belediye başkanı. biz kendisini güleryüzlü haliyle tanır ve severiz. kendisi hüseyin bürge'nin boşluğunu belki ondan daha iyi şekilde doldurmuştur.
  • başa geldiğinden beri her yere ismini yazıp kendini tanıtma gayesindeki başkan. her noktada ismini önü çıkarıyor, belediye okulda çocuklara diş bakımı için ufak bir kutu dağıtmış onun üstünde bile kocaman ismi yazıyor, bayrampaşadaki bilboardlara filan hiç girmiyorum. kendisine ailecek ziyarete gidip "yeter ezberledik" diyeceğiz
  • bir akp'liden hiç beklemediğim kedi köşkü projesini başlatmış.

http://www.aydinses.com/…esini-anlatti-h218284.html
    http://cdncms.zaman.com.tr/…/12/05/sokakkediler.jpg

diğer akp'liler sokaktan hayvanları toplatıp öldürmek için yasa tasarısı verirken, "hayvanlar mundardır aman bana değmensin" diye düşünürken veya sanki aynı şeymiş gibi "kediye köpeğe yardım edeceğine git sokaktaki insanlara yardım et" diye saçmalarken böyle bir proje ile ortaya çıkması büyük olay. zaten haberlerde gördüğüm kadarıyla klişe akp'lilerin tersine hoşgörülü ve sempatik bir tipi var, demek ki akp durmuş saat gibi, az da olsa böyle düzgün adamları bulabiliyormuş. neyse kendisini gerçekten tebrik ediyorum, darısı diğer belediyelere.

ayrıca bu kedi köşkünün ufağını, kendi imkanlarıyla yapmak isteyenler için;
    (bkz: #31180431)
  • sürekli kendi reklamını yapan ve bu yüzden itici biri haline gelmiştir. bayramapaşa'nın her köşesesine bu adamın kafasını büyük ebatlarda görmeniz mümkündür. lider karizması olmadığını düşündüğüm yedek belediye başkanı.
  • üzerinde belediye logosunun ve isminin bulunduğu ambalajlarla kandil simidi dağıtan, ileri belediyecilik anlayışını bayrampaşa'ya getirmiş belediye başkanı.
  • bayrampaşa'da oturmayışıma rağmen sürekli telefonuma toplu mesajlarından gönderen belediye başkanı.

--- spoiler ---

degerli bayrampasalilar, milli iradeyi hedef alarak haince darbe girisiminde bulunan olusumun yeni bir girisime tevessul etmemesi icin meydanlari terk etmeyelim, merkez camii onunde aksam namazindan sonra hep birlikte demokrası nobetıne devam edelim. atila aydıner / belediye baskani
    --- spoiler ---
  • bu adam yemin ediyorum dünyanın en gereksiz belediye başkanı. böyle bir manyaklık derecesi daha yok bu ülkede her yere kendi suratının resmini koyduruyor yetmedi elektronik ışıklı tabelalar koydurdu oraya da kendi resmini koydu, her gün sms atıyor ve belediyecilik anlamında yaptığı hiç bir şey yok. sadece akp'nin adayı olması sayesinde başkanlığı alıyor kendi icraatleriyle değil belediye başkanı sınıf başkanı bile olamaz.