• ankara'da yeni kurulan bir ozel universite.
  • yeni olmasina ragmen cok iyi kadro olusturmus, puanlarinin dusukluguyle dumura ugratan universite.
  • ankarada ne kadar kro varsa toplandığı üniversite..hepsinde peugot gti,memoli sac ve en son cep telefonu ve ve ayrica en citir hatun vardir..
  • pek fazla aktivitesi olmayan, olsa bile yeterli heyecanı verip üniversite hissi veremeyen, lise öğrencisi tribinden çıkamamış öğrencilerin toplandığı dağ başındaki üniversite....

(bkz: okulunu kötüleyen öğrenci)
  • "beşikten mezara sizi biz eğitiriz" sloganıyla atılım okullarının son halkası olarak inşa edilmiş, kampusu bilimum hayvanı beslemeye, sevmeye ve yemeğe müsait bir koyde bulunan eğitim kurumu
  • işletme binasındaki kantinin genişletilmesi ile ve çalan müziği ile kuru gürültülü "britney kafe" tadında kıro çeken bir tikky mıgnatısına* dönen, bu kantine gelen öküz zamlar ile allahın dağında öğrencileri aç bırakmayı amaçlayan (bkz: bilkent) junior
  • kantin müziklerini biraz olsun düzeltmiş*, ama gerek mekan açısından olsun gerekse insanlar yüzünden olsun hala "nerdeyim mna koim" deme ihtiyacı uyandıran üniversite.
  • bazı hocaların "okula geldim öğretecem evime gidecem yaklaşma skerim" bakışları, tanışma kaynaşma ortamının yok denecek kadar az veya kötü olması, hiç aktivite olmaması, ve öğrencilerin bile anlamsız şekillere girerek kendilerini ön plana çıkartırken milletin kuyularını kazmaya çalışması yüzünden gün geçtikçe daha da nefret ettiğim lüzumsuz yüksek öğretim hedesi.
  • atılımname gibi gereksiz bir siteye sahip okul...itiraf com gençliğinin ilgisini çekebilecek şekilde sırf yapanlar eğlensin diye yumurtlandığını düşünmek mümkün.
  • cuma gunleri yapilan okul sonrasi eglencelerin bir tanesinin bayanlara %20 indirim uygulanacaktir turunden ilan edildigi, genel olarak bir o kadar ilginc universite.
hesabın var mı? giriş yap