şükela:  tümü | bugün
  • burada öğrenim görmek için "ankarada bulunan para"ya sahip olmak gerekmektedir. aslında birazcık yazım kuralı da yeter gibi. birkaç noktalama işareti... he sanki?
  • incek'te bulunmakta.
  • sabih arkan ve ahmet kılıçoğlu'nu transfer ederek kadrosunu güçlendirmiştir.
  • üşenmedim hesapladım.

ortaöğretimden full puan almış birisi; (kaç soruda kaç net yapılması gerekiyor)

ygg türkçe 20/40 sosyal 20/40 mat 20/40 fen 0/40
    lys edebiyat 28/56 cografya 12/24 mat 15/50 geometri 15/30

şeklinde net yapması yeterli oluyor tahmini puan hesaplamasına göre.

soruların yarısından azını cevaplaması yeterli. 50 matematikte 15 net yapsa yeterli mesela. böyle avukat olunabiliyorsa herkes olsun direkt. hiç uğraştırmasınlar.
  • 2015 haziran genel seçimlerinde akp'den miletvekili aday adayı olan meltem banko'nun mezun olduğu fakültedir.
  • meltem banko gibi birisi buranın eğitim sisteminden geçip de mezun olmuştur.
  • bas parayi al diplomayi sloganina sahip olabilir bu okul.

başka türlü bu kadar boş beleş işlerle uğraşan mezunu olamaz.
  • mezunlar günü etkinliği olarak periscope açılarak ossura ossura kampüste uyunacak fakülte.
  • ankara ya da istanbul'da hukuk okumaya başlayan ergenlerin sataşmasına konu olmuştur.

not: hukukçu değilim, atılım öğrencisi ya da mezunu değilim. ancak hukuk okuduğunu tahmin ettiğim insanların diğer insanlara, yani gelecekteki meslektaşlarına bile ön yargıyla baktığını gördükçe zaten olmayan adil yargılama inancım daha da azalıyor. yazık size.
  • dünyanın en dandik üniversitesidir. çakma avukatlar yetiştirir.