• 14 ekim 2011 trabzonspor ankaragücü maçının 83. dakikasında uğur uçar'ın yerine giyen 1991 doğumlu futbolcu. son dakikada kaçırdığı gol ve formasında yazan aybars adıyla farkındalık yaratmayı başardı.
  • beş sene sonra tahmin edemeyeceğimiz yerlere gelebilecek çok başarılı hırslı genç futbolcu. oyuna girer girmez farkını herkese gösteren iyi ve kaliteli bir golcü. dünya forvet sıkıntısı çekerken bizim ülkemizden bu tarz kalitede futbolcuların çıkması da ayrı bir güzel.

bu sezon sonuna kadar sayesinde inşallah;

hükümet düşer, enflasyon düşer, ankaragücü babayı düşer
  • dün oynanan kardemir karabükspor maçında ofsayttan kendisini müthiş kurtarak defansın arkasına sarkmış ve bu sezon ligdeki 2. golünü atmıştır. ankaragücü'nün gelecek vaad eden en önemli oyuncularından biri şüphesiz.
  • ankaragücü bu şekilde dağılırken takımda kalması belki de kendisi için daha iyi olacak ve ligin 2. yarısında bolca forma şansı bulacak oyuncudur. ha ben esesime gelmesini isterdim o ayrı.
  • zamanında ilkokuldayken az kovalamadığım ankaragücü futbolcusu. şimdi görse o bizi kovalar ama zamanında yapmıştım ben yapacağımı.
  • tüm sözlük yazarları ile mahalleden arkadaş olan futbolcu.
  • bugün eskişehirspor'a da gol atarak, ankaragücü'nün bu zor zamanda gol yükünü çekmeye devam etmekte.
  • galatasaray'ın neden transfer etmediğini merak ettiğim oyuncu. illa karabükspor'da parlaması ve transferinin zorlaşması gerekiyor sanırım.
  • adana demirspor'a transfer olmuş futbolcu.
  • 3. lige kadar düşmüş. 24 erzincanspor forması giyiyor. beş sene sonra tahmin edemeyeceğimiz yerlere geleceği söylenirken kastedilen bu değildi sanırım.
hesabın var mı? giriş yap