şükela:  tümü | bugün
  • sky turk teki matrax isimli programdaki anlaşmayla esra ceyhan ın programını arayıp "ben tecavüz etmeden duramıyorum" şeklindeki uzun anlatımıyla reyting patlaması yaşatmış, gazetelere çıkmış, esra ceyhan ve stüdyodaki haydar dümen de dahil herkesle kafa bulmuş şizofren hastası kişi.
  • aslında abimizin doğru adı atila nuran'dır. kendisi bunu ''tek t tek l'' olarak ifade eder. samsun'da yaşar. dünya tatlısı bir abidir, hazır cevaptır, kıvrak bir zekaya ve mizah anlayışına sahiptir. sen çok yaşa atila abi. yazacağın kitabı merakla bekliyoruz.
  • vefat etmiş. nur içinde yatsın.
  • bu dünyaya fazla bir insandı. gece gece eski matrax kayıtlarını dinlerken hatırladım. senin için ne yazılıp çizilse boş be atilla abi. delilikle dahiliğin sınırlarında dolaşıp, görünürde deli gibi olan 9 tane şizofreni raporuna sahip, ama kıvrak zekası ve hazır cevaplılığıyla benim için zeki değil, dahi bir insan olarak hatırlanacaksın. çok özledik be...
  • samsun'da katolik kilisesi rahibi brunissen'i bıçaklamadan önce emniyete gidip kendi ihbar eden şizofren kişisi. tabi kimse sallamamış kendisini, sen piştide papaz bile kesemezsin demişler.
    sonra rahibe gitmiş demiş ki; yarın kalın bir şeyler giy seni bıçaklayacağım, canın fazla acımasın.
    sebebi sorulduğunda rahibin sürekli kendisine " isa seni korusun" dediği için bıçakladığını söylemiş.

ergenekon davası döneminde gözaltına alınmış.
    bunu da popüler olmak için olmak yaptığını söylemiş.