• eğer ki o kurt siyaset üstü bi simgeyse, türk milletinin simgesinden prim yapmaya çalışan partiler utansın o zaman.
  • photoshop ile görsele döken mi saygısız? mecliste o kurdun ağzına ampul sokan mı saygısız?

o ampul, o kurdun ağzına girdi mi? girdi.
    elmaya elma demek ne zamandan beri saygısızlık?
  • kurt kart kurt olduğu içindir.
  • verdiğim oyla git mecliste geçersiz oy kullan, beni temsil etme, sonra akpye yardım edişinle dalga geçilmesine saygısızlık de. keşke ağzına değil de götüne soksalarmış o ampulü dediğim saygısızlık.

peşin edit: mhp'ye oy verdim ve benim oyumla beni temsil etmesi gerekenlerin geçersiz oy kullanılmasını hiç bir şekilde doğru bulmuyorum.
  • albümlerini çıkardıktan sonra "ulan ben bu millete çok eziyet ettim" diyerek saygısını yeniden kazanma çabasıdır bu yaptığı.
  • saygısızlık değil, manidardır. ayrıca yaratıcı bir fikirdir üç bilalci yatırımcılar böyle bir tasarımı kaçırmasın derim.
  • ee gerceklesmis hadise, nesi saygisizlik?
  • kimse mizah yapmasın! kimse hiçbir şeyi karikatürize etmesin! abd'lilerin toplandığı tumblr hesapları gibi ülkeyiz anasını satayım herkes her şeye alınıyor, güceniyor. herkesin her şeye saygı duyduğu, bombok bomboş bir hayat istiyor çoğunluk. çirkin kuklalarla parti liderlerinin, başbakanın, cumhurbaşkanının ti'ye alındığı dönemleri de gördük. kimse ölmedi eleştiriden.
    format editi: sıradan bir siyasi karikatürdür. zaten hayvan kurttan ziyade köpeğe benzemektedir. bu da ayrı bir gönderme olabilir.
  • ne saygısızlığı ayol, bildiğin işin özeti işte. ayrıca ahahahaha

evet çok güldüm kurt kardeş
  • iktidarda olduğu 13 yılın en az 11 yılı türk demekten utanan bir hükümet ile geçirdik... o zaman ses çıkarmayan bugün kırsın kıçını otursun.
hesabın var mı? giriş yap