şükela:  tümü | bugün
70 entry daha
 • beşiktaş hakkında fo döneminde usulsüzlükleri yazarken bizimkiler ayağa kalktı "hep bjk yazıyor, bkk düşmanı" diye, son dönemde de gs hakkında yazmaya başlayınca gsliler aynı nakaratı söylemeye başladı.
  kendisi son dönemde olması gereken gazeteciliği yaptığı için, kulüp ile yönetim ayrımını yapamayan taraftarlar tarafından düşmanlıkla suçlanıyor. oysa ki biraz düşünseler en büyük düşmanın; aşık oldukları kulüplerin isimlerini bu şekilde şaibeli işlere karıştıranlar olduklarını görecekler.
 • 14 ocak 2021 tarihi itibariyle hâlâ ertuğrul taşkıran-boluspor transferi hakkında 'araştırmacı!' gazeteciliğini sergilememiş olan kişi.

  şu art niyetli araştırmaları için kimlerden kaç para alıyorsa aramızda toplayıp gönderelim kendisine de onuruyla yaşasın en azından.
 • ertuğrul taşkıran transferini de başkası araştırsın kardeşim?

  bu adam bunları araştırıyor. napacak bütün dünyayı o mu kurtaracak?

  adam zamanında fikret orman'ın beşiktaş'ı nasıl soyduğunu yazdı, burada linç edildi.
  ne fikret orman ne tek bir yönetici bile adama dava bile açamadı. sonra da kulübü batırıp gittiler. demek ki neymiş? haklıymış.

  geçen aylarda da, omar'ın menajeri üstünden galatasarayın nasıl soyulduğunu yazdı.
  yine taraftar linç etti niyeyse. şimdi de başka türde bir haber yaptı, yine linç ediliyor.

  benden size tavsiye; kulübünüzdeki usulsüzlükleri savunacağınzıa, bu adamın belgelerini kalkan olarak kullanıp yöneticilerinizin üstüne yürüyün. ve "burası dingonun ahırı mı" diye koşturun. bugün savunduğunuz yöneticiler, yarın o koltuğu bırakırken bu adamın sunduğu ve sizin karşı çıktığınız belgelerdeki yolsuzluklar sayesinde kulübü soyup batırmış olacaklar.

  şimdiden bunun önlemini alırsanız, yarın bırakıp kaçtıklarında ağlamazsınız.

  yöneticiler babanızın oğlu değil. yaptıkları yolsuzluklar sizin cebinizi doldurmuyorsa, bu kadar savunmanıza gerek yok.
 • gazeteci gibi gazetecidir. bir katakulliyi arastirmis, belgeleriyle kamuoyuna sunmustur. zoruna gidenler götlerine güveniyorsa dava acsin.
 • (bkz: namuslu gazeteci) 'dir. yarın öbür gün takımım (bkz: fenerbahçe) hakkında da böyle ahlaksızlıkları sahtekarlıkları belgeleriyle sunsun, kendisine saldırmak bok atmak yerine kendi takımımı kendi yöneticilerimi sorgularım. sözüm olsun.
 • "sahtekarlıkları belgeleriyle sunsun, yöneticileri sorgularım"
  şike yaptığınız sezon kasa kasa tapeleri sundular önünüze. mahkemede bu yöneticiler yalanlamadı. izinsiz alınan ses kayıtlarıdır diye kanıt olarak sunulamadı.
  sorguladın mı da önüne konacak belgeyi sorgulayacaksın. yönetim bu belgeler yalan diyecek. belgenin nüshasını mı isteyecesin.
  sorgulayıp da ne yapacaksın? sivil toplum örgütünü mü ayaklandıracaksın.
  ancak yüzüne maske takar, cas davası namusumudur, vazgeçmeyiz dersiniz.
 • gs den çıkacak para sabitti. erzurumspor üzerinden durum araştırılmalı. ancak bir açık kapı varsa kim olsa kullanır. yasa dışı bir durum yok gibi görünüyor.