şükela:  tümü | bugün
  • organik keçiboynuzu ürünleri başta olmak üzere, karadut pekmezi, karaüzüm özü, kantaron yağı ve çörek otu yağı gibi kendi üretimi ürünlerin satıldığı websitesi.

http://atiserimarket.com/

kendi üretimleri olduğundan piyasada güvenebileceğiniz, glikoz katkısız ve kimyasal koruyucusuz tek marka diyebilirim.
  • ürünleri katkısız olup, sağlıklı yaşamak isteyenler için birebirdir.
  • glikoz şurubu içermeyen pekmez arayışım esnasında buldum kendilerini.
    siparişlerimi beklediğimden kısa sürede göndermiş olmalarına sevinerek, keçiboynuzu ürünlerine bayılmış durumdayım.
  • cilt lekeleri için kullanılan kantaron yağını krem haline getirmişler, başarılı.

http://atiserimarket.com/…uct/product&product_id=98
  • pekmezini almak üzere tarif etmeye çalışırken 'hacettepe sıkımı' dediğim ve sonrasında eczacıyla birlikte güldüğümüz markadır. sanki hacettepe üniversitesinde sıkıyorlar pekmezi, kafa yanmış benim.
  • keçiboynuzu özünü, karaüzüm özünü, tahinini, çörekotu yağını, elma sirkesini, dut şurubunu hatta hindistan cevizi yağını ha bir de şalgamı evde kendim yapsam bu firmanınki kadar temiz ve güvenilir olacağına inanmam. evet gittim, evet gördüm. mis! iki buçuk yaşındaki kızımdan 35 yaşındaki beyime evde hepimiz severek tüketiyoruz. sağlıklı yaşam diye kafayı kırdığım şu zamanlarda vazgeçilmezim markadır.
  • maaile bu firmanın ürünlerini kullanıyoruz efendim. sabahları aç karna alınan keçiboynuzu ve karaüzüm özü bağışıklığımız üzerinde ciddi bir etki sağlamış olmalı ki; ilk kez bir yılı nezlesiz gripsiz kolayca atlattık. yaz geliyor diye bırakmaya niyetim yok bu arada, yani hasta olmaya niyetim yok.
    içinde glikoz, katkı ve koruyucu herhangi madde bulunmayan özellikle çocuk, yaşlı ve immün sistemi zayıf kişilere gönül rahatlığıyla tavsiyem. afiyet, şifa!
  • geçenlerde doktor tavsiyesiyle 3,5 yaşındaki kızımın kan değerlerine baktırdım. et, mercimek, domates vs. kan yapan besinleri çok tüketmediği ve 1 yaşındayken yapılan rutin testlerinde kansızlık çıktığı için aynı sorunu tekrar yaşayacağımızı düşündüm.
    ertesi gün çıkan sonuçları alınca hem çok sevindim, hem çok şaşırdım.
    bir süredir sabahları, kahvaltıdan önce portakal suyuyla birlikte bir kaşık keçiboynuzu ve karaüzüm özü içiriyorum. büyük ihtimalle doğal yollarla kan değerleri yükseldi ve dediğim gibi etle falan arası yok. kızımın doktoruyla paylaştım bu bilgiyi "hiç kesme pekmezi" dedi.

özellikle bu markanın altına yazıyorum çünkü her şeyin altından, hurmanın bile üstünden glikoz çıktığı şu günlerde katkısız ve doğal olanı tanıyın istiyorum.