aynı isimde "atiye (dizi)" başlığı da var
şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: nvidiaya)
  • (bkz: atiye deniz)
  • sınıfın çalışkan öğrencisi görünümlü pop şarkıcısıdır.

güzel şarkı söyleme-ses rengi nedeniyle tartışılabilir-, güzel dans etme ve yamulmuyosam şarkı üretme konusundaki maharetleri nedeniyle, tüm vazifelerini başarıyla yerine getirirmiş bir edaya sahiptir. ancak sanatın görev icabı bir yapılan bir aktivite olmadığı ve şahsında bir gram star ışığı olmamasından mütevellit, ancak sanat zanaatkarı"olarak tanımlanabilecek bir konuma sahiptir.

literatüre atiye sayesinde katkıda bulunabilmek de ayrıca manıdardır.
  • seda sayan'ın oğluyla sevgili olduğunu öğrendiğimden beri bakamadığımdır. hakikaten sebebi neydi ki?
  • dans ederken bi sonraki hareketi düşünür gibi kasıntı, bişiyleri eksik kalmış şarkıcı.
    son klibinde- uyan gel -ya da ona benzer bişi- eksiğinin yanında baya bi fazlalığı varmış da vermiş olduğunu gördüm. kısacası taytının bel kısmından taşam simitleri, boyunundaki bıngıl bıngıl gıdısı, yarım dünya kalçaları gitmiş. sanki daha rahat hoplar zıplar olmuş. az sevimlilik gelmiş.
  • nerede okumuştum tam hatırlamasam da:

atiye insanın kendine yapışanı giymesidir.

(bkz: insanın kendine yakışanı giymesidir)
  • taylor swiften güzel bacakları vardır
  • ramazan aynının son günlerinde darülaceze'yi ziyaret etmiş şarkıcı.

ne kadar da ilginç bir tesadüf ki magazin habercileri de oradaymış ve atiye'nin bu iyilik dolu ziyaretini baştan sona görüntülemişler.

(bkz: pr)
  • galiba annesinden zıplayarak doğmuş. ne zaman görsem zıplıyor.
  • an itibari ile tv de çıkan klibini izlediğim uyan da gel şarkısını söyleyen güzel bir sese sahip olmayan şarkıcı. nedendir bilmem ama atiye nin o tatlılık abidesi yüzüne bakarken birden fark ettim ki kıza ters ters bakıyorum.