şükela:  tümü | bugün
  • gayet basarılı buldugum bir cover çalışması.
    http://www.youtube.com/watch?v=gy7plg6il7c
  • açıkçası linke yüzümü ekşiterek tıkladım, yeni bir serdar ortaç vakası olmasa bari dedim ki atiye sağ olsun yanılttı beni! değişik ve hoş bir cover denemesi.
  • atiye'nin söylerken tayt giymedigi cover.
  • dumlupınar üniversitesi bahar şenliklerinde dinlediğim ve beğendiğim çalışmadır.
  • resmen güzeldir.
  • bir de moon walk patlatsa cok iyi olacakmis.
  • orkestra iyi iş çıkarmış, atiye'yi de cesareti tebrik etmek gerek lazım ama tamam, mekan stüdyo vs de nasıl oluyor da beat it gibi bir şaheser söylenirken böylesine rahat ve duygusuzca oturabiliyorlar, hayret. kralı seven sevmeyen herkes beat it'i elbet bir yerde duymuştur herhalde. bir kulak aşinalığı vardır.
  • hay maşallah, on numara olmuş dedirten cover.
  • en sevdiğim mj şarkısını çalan bu orkestra on numara. ben genelde kadın vokallere belli bir tarzda kulaklarda yer etmiş erkek vokal şarkılarını yakıştırmıyorum ama atiye hele o helenistik fistanla, çok iyi kalkmış bunun altından.

ben orda olsaydım özellikle o başarılı gitar sololarında asla yerimde oturamazdım. bildiğin pazar 89 modunda alkış tutmuşlar en fazla. şaka gibi. sonundaki fiyuyyyyt fiviviviv ıslıkları ile tezahüratlar kurtarmıyor beaabi.
  • pek bi' efendi olmuştur!!
    orjinal klibi zibidi doldurmuşlar. serseri it kopuk keşhanesi resmen!
    bi' de trt'deki şu abiye nezihliğine bak sen!
    kulağa güzel geliyor tabii ama felsefesi eksik kalmış. görüntüden kalır.